Авторські статті

Я викликаю Януковича на публічні дебати

Я викликаю Януковича на публічні дебати на Майдані. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи на Народному Віче на Майдані.

“Янукович багато чого пропонував. І одна з таких пропозицій мені була: Віталію, я викликаю тебе на публічні дебати. Не мешкаючи жодної секунди я сказав “так”. І я хочу запросити наступної неділі Януковича сюди, на Майдан, на дебати. І хай він почує, що про нього думають люди”, – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що громадяни України і всі, хто стоїть на Майдані, чекають на повну зміну влади. “Люди вимагають перезавантаження влади і змін правил гри. Нам не потрібно чекати півроку, поки буде написана нова Конституція. Ми можемо повернутися до Конституції 2004 року зараз. І після цього працювати над новою редакцією. Люди вимагають дострокових президентських виборів!” – зазначив Кличко, викликавши хвилю схвальних оплесків на Майдані.

Він подякував всім українцям, які приходять висловити свою незгоду з режимом Януковича і відстоюють свої права. “Я радий, що Майдан повний. Тут знаходяться сотні тисяч людей. Два дні тому я оприлюднив заклик для кожного, хто не байдужий, – приходь на Майдан. Адже Майдан – це не намети і барикади. Майдан – це, в першу чергу, люди, об’єднанні прагненням жити в сучасній країні, які вийшли боротися за себе, за своє майбутнє і за майбутнє своєї родини”, – сказав Кличко.

Лідер “УДАРу” наголосив, що лави демонстрантів мають збільшуватися. Він відзначив, що загони самооборони повинні працювати в кожному місті чи районі, і закликав всіх українців записуватися до них. А також приєднуватися до акції «Не бійся, ти українець» і вивішувати вдома та на роботі національні стрічки і прапори.

Віталій Кличко розповів, що “УДАР” завершує підготовчу роботу до всеукраїнського страйку і закликав українців у четвер, 13 лютого, коли може зібратися парламент, провести ще один попереджувальний страйк. “О 12 годині на 1 годину залиште своє робоче місце. Вийдіть на вулицю. Не бійтеся! Створюйте на роботі ініціативні групи страйку. На сайті «УДАРу» можна знайти контакти наших координаторів”, – сказав політик.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України