Авторські статті

Іванов: бачите, як просто, виявляється, закрити кордон для росіян і КПВВ на лінії зіткнення

Популярний телеведучий і блогер Сергій Іванов у своєму блозі пише про те, що, як виявилося, немає нічого простіше, ніж закрити кордон для росіян і КПВВ на лінії зіткнення. Достатня лише загрози, реальною не лише для демосу, але і для істеблішменту.

Іванов підкреслює, тільки запахло смаженим і всі розмови про гуманізм, про «наших людей», про «мільйони гастарбайтерів в Росії» змінилися на коротке і зрозуміле «ми закриваємо кордону». Тільки виявилося, що загрози не застрахована ні Банкова, ні Грушевського, ні Іванковичі все стало на свої місця.

За словами Іванова, панове політики можуть зробити правильний вибір. Сьогоднішня ситуація це підтверджує. Шкода, що тільки тоді, коли припече їм особисто. А, якщо б вони закрили кордон від Росії і ОРДЛО не зараз, а шість, п’ять або навіть рік тому, було б набагато краще, адже вірус «російського світу» дає набагато більшу летальність, ніж всі інші разом. «Як ви там кажете, пане Президент – «у питаннях життя і здоров’я українців не може бути «передчасно», може бути тільки «пізно»? Золоті слова. Виріжте їх Єрмаку з Кучмою на чолі. І собі заодно», – написав телеведучий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України