Авторські статті

Блогер: всі вже оцінили як НАТО і ЄС реагує на 17 тисяч хворих італійців?

Відомий блогер Кирило Данильченко у своєму блозі пише про те, що все вже оцінили як НАТО і ЄС реагує на 17 тисяч хворих італійців, ліжка в коридорах і 20-30 місць в інтенсивній при вступі на добу 120 осіб.

За словами блогера, ісландці, данці, норвежці і канадці перекидають мобільні бригади з ШВЛ. Франція, США і Німеччина розгортають військові госпіталі і борти з витратними матеріалами які летять, як у Ухані? А країни, в яких ще не лягла медицина готують військових і цивільних медиків, заодно отримавши імунітет на території союзника? Помітили, як закрутилася система, яка готувалася орди совка зупиняти у Парижа і Мілана, приймаючи десятки тисяч поранених, обпалених з променевою хворобою і отруєних БОВ людей? Як в три зміни з середини січня на лініях збирають апарати ШВЛ і європейське медичне командування закликає резервістів лікарів?

Кирило Данильченко зазначає, насправді нічого такого не відбувається, італійці співають на балконах і закрили кордони. 4 батальйони перекинули, коли Росія захопила Крим і тепер співають на балконах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh