Авторські статті

Блогер: всі вже оцінили як НАТО і ЄС реагує на 17 тисяч хворих італійців?

Відомий блогер Кирило Данильченко у своєму блозі пише про те, що все вже оцінили як НАТО і ЄС реагує на 17 тисяч хворих італійців, ліжка в коридорах і 20-30 місць в інтенсивній при вступі на добу 120 осіб.

За словами блогера, ісландці, данці, норвежці і канадці перекидають мобільні бригади з ШВЛ. Франція, США і Німеччина розгортають військові госпіталі і борти з витратними матеріалами які летять, як у Ухані? А країни, в яких ще не лягла медицина готують військових і цивільних медиків, заодно отримавши імунітет на території союзника? Помітили, як закрутилася система, яка готувалася орди совка зупиняти у Парижа і Мілана, приймаючи десятки тисяч поранених, обпалених з променевою хворобою і отруєних БОВ людей? Як в три зміни з середини січня на лініях збирають апарати ШВЛ і європейське медичне командування закликає резервістів лікарів?

Кирило Данильченко зазначає, насправді нічого такого не відбувається, італійці співають на балконах і закрили кордони. 4 батальйони перекинули, коли Росія захопила Крим і тепер співають на балконах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України