Авторські статтіПолітика

Італійський Парламент підтримує продовження політики санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

2У рамках офіційного візиту до Італії Президент України Петро Порошенко провів переговори з Головою Палати депутатів Італії Лаурою Болдріні.

Особливу увагу було зосереджено на шляхах поглиблення міжпарламентського співробітництва між Україною та Італією.

Президент України позитивно відзначив активізацію контактів між парламентаріями двох держав. Свідченням цього став нещодавній візит до Риму делегації групи дружби з Італією у Верховній Раді України. З метою підтримки динаміки міжпарламентського діалогу Лаура Болдріні підтвердила готовність відвідати Україну на запрошення свого українського колеги.

Петро Порошенко високо оцінив позицію італійського Парламенту, висловлену у відповідній резолюції Палати депутатів, в якій Уряду Італії рекомендовано продовжити санкційну політику ЄС щодо РФ до повного виконання Мінських домовленостей.

Сторони також обговорили погіршення ситуації із захистом прав людини в Криму та висловилися за необхідність забезпечення негайного доступу представників міжнародних правозахисних інституцій на тимчасово окуповану територію півострова.

Глава Української держави подякував італійському Парламенту за вчасну ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Співрозмовники обмінялися думками щодо подальшого розвитку двостороннього співробітництва у рамках міжнародних парламентських інституцій, зокрема, ПА РЄ, ПА ОБСЄ та Міжпарламентського Союзу.

Л.Болдріні підтримала надання Україні безвізового режиму, відзначивши величезний внесок, який робить українська громада в Італії у справу процвітання країни та Європи в цілому.

Адміністрація Президента України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України