Авторські статтіПолітика

Марина Порошенко в Італії домовилася про системну співпрацю та допомогу в оснащенні медичних установ України

Дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з Уповноваженим Ради Регіону Венето з міжнародних проектів Італійської Республіки паном Дієго Канчан, провела зустріч із викладачами й учнями української школи «Престиж» у Римі, взяла участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку разом із українською громадою в Італії та відвідала Собор Святої Софії. Заходи проходили у рамках офіційного візиту Президента України до Італійської Республіки.

На зустрічі з представниками регіону Венето були присутні Почесний консул України в Італії у м.Падуя Марко Тозон, Уповноважений Ради Регіону Венето з міжнародних проектів Дієго Канчан, Віце-президент регіонального представництва Конфедерації промисловості Італії у м.Верона, Президент Музичної Академії Верони Джорджо Паскуа. У ході розмови Марина Порошенко подякувала представникам влади, працівникам медичних закладів та громадських організацій, які відгукнулися на прохання про допомогу в наданні медичного обладнання та препаратів українським лікарням.

«Для нас ця допомога дуже актуальна і вкрай необхідна, адже, з одного боку, в Україні все ще продовжуються бойові дії на лінії зіткнення, а з іншого – ми маємо більше мільйона переселенців із Криму та Сходу України, у зв’язку з чим значно збільшилося навантаження на медичні установи у всіх регіонах України. А люди скрізь потребують якісної медичної допомоги», – зауважила пані Марина. Окрім медичної теми, сторони обговорили питання співпраці у освітніх та культурних проектах.

На завершення зустрічі Діего Канчан передав Українському народові в особі Марини Порошенко першу частину гуманітарної допомоги – апарати гемодіалізу та аудіометри.

Дружина Президента також зустрілася з представниками першої та найбільшої української школи «Престиж» у Римі. Під час спілкування пані Порошенко підкреслила, що цей навчальний заклад виконує надзвичайно важливу роль у житті підростаючого покоління української громади в Італії – зберігає зв’язок маленьких українців із Батьківщиною.

При цьому Марина Порошенко наголосила на важливості того, що, зберігаючи зв’язок з Україною, наші діти мають доступ до європейських цінностей і активно залучені до соціального та культурного життя Італії: «Вони зростають вільними громадянами об’єднаної Європи. І яскравим прикладом того є Марш дітей різних націй за мир в Україні, організований вчителями та учнями школи спільно з представниками інших національних громад».

Крім того, пані Марина разом із Президентом України та офіційною делегацією відвідала християнський Собор Святої Софії у Римі, проект якого було розроблено на основі планів первісної будівлі Софії Київської та який є частиною комплексу Українського католицького університету імені святого Климента, де поспілкувалася з представниками української діаспори Риму.

Адміністрація Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh