Італійська поліція заарештувала двох хакерів, які зламали ватиканські акаунти

Поліція Італії заарештувала двох осіб, причетних до хакерських кібер-атак на відомі італійські установи та окремих осіб, а також на Ватикан. Зловмисниками є 45-річний Джуліо Окчіонеро та його рідна сестра 49-річна Франческа-Марія Окчіонеро, що проживають в Лондоні.

Як інформує CNA, хакери атакували 18 тисяч акаунтів, включаючи колишнього прем’єра Італії Маріо Монті, глави Європейського центрального банку Маріо Драґі, комп’ютер кардинала Джанфранко Равазі з Папської Ради культури, комп’ютер в гостьовому будинку Ватикану, який часто використовують прелати, що відвідують Рим, а також тисячі електронних листів.

Наразі представники Ватикану не коментують хакерських нападів і залишається невідомим наскільки важливою є інформація, яку отримали зловмисники.

Як повідомляють представники італійської служби безпеки, незаконно отримана інформація зберігалась на серверах, що розміщені в США, що означає подальшу співпрацю в розслідуванні з кібер-підрозділом ФБР.

Також існує підозра, що Окчіонеро можуть бути пов’язані з масонами, оскільки програма, яку використовували хакери для нападу називалась «Всевидяче око» – один з головних символів масонів. Експерти кібер-безпеки вважають, що малоймовірно, що брат і сестра діяли самостійно. На їх думку, такого роду інформація може бути корисною лише для установ чи осіб, які зацікавлені саме в ній.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh