Авторські статтіНовини

Цей натуральний напій знижує тиск і цукор в крові

Якщо вас мучить високий цукор в крові, підвищений тиск і проблеми з серцево-судинною системою, прочитайте цю історію — як чоловік, що повністю вилікувався від діабету 2-го типу з застосуванням 100% натуральних продуктів.

Все почалося із звичайної чергової перевірки в лікаря, яка показала, рівень цукру в крові був близько 29 і що його підшлункова залоза була в поганому стані, і тому чоловік повинний з цих пір вдаватися до інсуліну до кінця свого життя.

Спочатку цей чоловік почав приймати ліки за рецептом і ін’єкції інсуліну, як це було призначено його лікарем.

Але замість поліпшень його стан погіршився, рівень тригліцеридів збільшився до 16, кров’яний тиск також зріс до 150/100.

Потім випадково під час перегляду телевізійної програми під назвою — Край науки, в якій Доктор Джон Цирдум говорив про те, як він вживав тільки сирі овочі і фрукти протягом останніх 12 років, і це позитивно відбилося на його здоров’ї та житті.

Як тільки закінчилася програма чоловік тут же вийшов і купивши блендер, з допомогою якого він став змішувати інгредієнти, необхідні для цього чудового рецепту.

Інгредієнти:

  • ківі – 2 шт.
  • банан – 5 шт.
  • яблука – 2 шт.
  • капуста — 1/2 склянки

Приготування:

  1. Наріжте яблука і банани.
  2. Покладіть фрукти в блендер і змішайте до отримання однорідної маси.
  3. Додайте трохи води при змішуванні.

Як застосовувати цей засіб

Ви повинні випивати близько 1/2 літра цього рецепта рано вранці перед сніданком і на голодний шлунок.

Після того, як раз у тиждень чоловік приймав цей засіб, рівень цукру в крові зменшився на 5. Він почав скидати зайву вагу і виглядати здоровішим, ніж коли-небудь.

Всього за 16 тижнів рівень тригліцеридів знизився до 1,4, а кров’яний тиск став 120/70. Цей чоловік перестав приймати таблетки та ін’єкції інсуліну, і він відчував себе дійсно здоровим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України