Авторські статті

Історик: у Великобританії, Франції, США спочатку навчилися пишатися своїм прапором, а вже потім отримували благополуччя

Українцям, які пишуть «мені байдуже, який у нас прапор, поки у нас кожна людина не забезпечена “житлом-роботою-пенсією», треба чесно визнати, що ні в одній країні світу житлом-роботою-пенсією не забезпечені 100% населення. Про це у своєму блозі пише український блогер, історик, ветеран АТО Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, що у Великобританії, Франції, Іспанії і США спочатку навчилися пишатися своїм прапором, а вже потім у них з’явилися житло-робота-пенсії, причому в основному вони добивалися собі самі. Нації, які ставили жило-роботу-пенсію вище свого прапора – зникли у вирі історії. Прикладів зворотного світова історія не знає.

Зазначимо, що щороку українці 23 серпня відзначають День державного прапора. Вперше це свято почали відзначати у 2004 році. Тоді президент Кучма підписав указ, згідно якого в Україні з’єднання явився новий державний свято. Зазначимо, що після революції Гідності до свята стало більше уваги, як з боку влади, так і з боку простих українців, які в цей день в містах і селах виходять на вулиці у вишиванках з маленькими прапорцями України, проходять урочистості з нагоди свята.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України