Історик: у Великобританії, Франції, США спочатку навчилися пишатися своїм прапором, а вже потім отримували благополуччя

Українцям, які пишуть «мені байдуже, який у нас прапор, поки у нас кожна людина не забезпечена “житлом-роботою-пенсією», треба чесно визнати, що ні в одній країні світу житлом-роботою-пенсією не забезпечені 100% населення. Про це у своєму блозі пише український блогер, історик, ветеран АТО Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, що у Великобританії, Франції, Іспанії і США спочатку навчилися пишатися своїм прапором, а вже потім у них з’явилися житло-робота-пенсії, причому в основному вони добивалися собі самі. Нації, які ставили жило-роботу-пенсію вище свого прапора – зникли у вирі історії. Прикладів зворотного світова історія не знає.

Зазначимо, що щороку українці 23 серпня відзначають День державного прапора. Вперше це свято почали відзначати у 2004 році. Тоді президент Кучма підписав указ, згідно якого в Україні з’єднання явився новий державний свято. Зазначимо, що після революції Гідності до свята стало більше уваги, як з боку влади, так і з боку простих українців, які в цей день в містах і селах виходять на вулиці у вишиванках з маленькими прапорцями України, проходять урочистості з нагоди свята.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh