Японські дослідники виявили новий вид мініатюрних морських коників

Морські дослідники описали новий вид морських коників Hippocampus japapigu, що мешкають на кам’янистих берегах Японії. Вони вкрай малі і мають чудовий окрас.

Японські морські біологи виявили новий вид крихітних морських коників. Яскраві маленькі морські риби живуть на кам’янистих берегах в 287 кілометрах на південь від Токіо і маскуються серед заростей коралових рифів на мілководді, на глибині від 5 до 22 метрів.

Новий вид був назв Hippocampus japapigu, що означає «японська свинка». Забавну назву істоти отримали від виявили їх у 2007 році дайверів за рахунок свого забарвлення і схожістю з дитинчам свині. У довжину ці крихти не більше 15 міліметрів, і мають неймовірний строкатий забарвлення у вигляді сітчастого патерну. Однак, саме таке різнобарвне забарвлення і мініатюрні розміри дозволяють їм губитися в коралових водоростях.

На спині Hippocampus japapigu володіють невеликим схожим на крила виростом, призначення якого дослідникам не вдалося з’ясувати, однак вони припускають, що він використовується для залучення партнера в шлюбний період. Цікаво, але потомство морських коників самець виношує, після того, як самка перекидає ікринки йому в кишеню.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh