Авторські статтіТехно

Японські дослідники виявили новий вид мініатюрних морських коників

Морські дослідники описали новий вид морських коників Hippocampus japapigu, що мешкають на кам’янистих берегах Японії. Вони вкрай малі і мають чудовий окрас.

Японські морські біологи виявили новий вид крихітних морських коників. Яскраві маленькі морські риби живуть на кам’янистих берегах в 287 кілометрах на південь від Токіо і маскуються серед заростей коралових рифів на мілководді, на глибині від 5 до 22 метрів.

Новий вид був назв Hippocampus japapigu, що означає «японська свинка». Забавну назву істоти отримали від виявили їх у 2007 році дайверів за рахунок свого забарвлення і схожістю з дитинчам свині. У довжину ці крихти не більше 15 міліметрів, і мають неймовірний строкатий забарвлення у вигляді сітчастого патерну. Однак, саме таке різнобарвне забарвлення і мініатюрні розміри дозволяють їм губитися в коралових водоростях.

На спині Hippocampus japapigu володіють невеликим схожим на крила виростом, призначення якого дослідникам не вдалося з’ясувати, однак вони припускають, що він використовується для залучення партнера в шлюбний період. Цікаво, але потомство морських коників самець виношує, після того, як самка перекидає ікринки йому в кишеню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України