Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 2 649 на вечір п’ятниці, надзвичайні заходи триватимуть до 13 квітня, 1 300 покарань за порушення заборони зборів і появу на вулицях

Кількість заражених коронавірусом в Австрії на 22:00 на п’ятницю стало 2 649, за один день померло 5 хворих, що збільшило кількість жертв до 15.

Цифри по федеральних земель: Бургенланд (35), Каринтія (74), Нижня Австрія (390), Верхня Австрія (507), Зальцбург (175), Штирія (350), Тіроль (568), Форарльберг (208), Відень (342). Проведено 15 613 тестів.

Вчора у боротьбі з поширенням вірусу політики зробили низку подальших кроків. Федеральний уряд оголосив, що обмеження на вихід будуть продовжені на три тижні. Як заявив на прес-конференції канцлер Себастьян Курц , надзвичайні заходи можуть застосовуватися до 13 квітня, тобто до великоднього понеділка. Тіроль, який найбільш сильно постраждав від епідемії, також продовжив положення про карантин для всіх 279 муніципалітетів до 13 квітня.

Ввечері Національна рада одноголосно ратифікувала другий, ще більш обширний пакет заходів по боротьбі з коронавірусною кризою. В судах присудження термінів, що не перевищує трьох років, буде відкладено до кінця року. Введено повну заборону на відвідування в’язниць. Верховні суди можуть приймати рішення заочно, а зустрічі на рівні міністрів можуть проводитись через відеоконференції. Введення нових правил також передбачено для короткострокової роботи і для фонду для дрібних підприємців. Використання медичного та сестринського персоналу стає все більш гнучким. Наприклад, створюється можливість використовувати вийшли на пенсію, іноземних та штатних лікарів для боротьби з кризою, навіть якщо у них немає всіх вимог до професійної практиці. Мазок з носа і горла також може бути виконаний будь-яким медпрацівником.

На п’ятий день жорстких обмежень на вихід із-за коронного вірусу поліція після довгих умовлянь перейшла до жорстких заходів. Станом на п’ятницю, було винесено понад 1 300 покарань за порушення закону. Федеральна армія взяла під охорону десятки важливих об’єктів, звільнивши для патрулювання вулиць австрійських міст сотні поліцейських.

Фото: REUTERS/PETER THOMAS

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України