15 чеченців з Австрії та Бельгії депортовані в Москву

У 11 чеченців з Відня за плечима було 33 кримінальних злочини

Сім з одинадцяти чоловіків, депортованих в середині цього тижня, мають дуже довгий список доведених злочинів. Однак двоє з них виділяються особливо. Молоді чоловіки (зараз 21 і 25 років) намагалися потрапити до Сирії і приєднатися до терористичного угруповання Ісламської держави. Обидва були вчасно зупинені і згодом засуджені за підтримку терористичної організації.

Решта 7 чоловіків і дві жінки з Російської Федерації мають судимості за небезпечні загрози, опір, грабіж, шахрайство, примус, крадіжку, тілесні ушкодження або злочини, пов’язані з наркотиками. Четверо чеченців з Бельгії мали схожий «послужний» список.

Депортації ще недавно викликали протести і блокади з боку активістів. На цей раз протестів проти депортації і блокад доріг не сталося. Літак агентства «Frontex» * після спеціально зробленої у Відні посадки вилетів о 13:00 в Москву і приземлився там о 17:00.

Міністр внутрішніх справ Нехаммер: «Не дивлячись на проблеми пандемії, депортації триватимуть. У 2020 році 54 відсотки депортованих були засудженими злочинцями. Дана депортація злочинців ще раз показує, що ми не миримося з ігноруванням наших законів. Це прорив у верховенстві закону ».

Frontex (від фр. Frontières extérieures) – агентство Європейського союзу з безпеки зовнішніх кордонів ( «Фронтекс»). Після початку європейського міграційного кризи було запропоновано розширити його повноваження, що закріплено актом Європейського парламенту від 14 вересня 2016 року. Агентство було створено на підставі постанови Ради Європейського союзу в 2004 році. Початок працюватиме 1 травня (за іншими даними 3 жовтня) 2005 року. Є відповідальним за координацію діяльності національних прикордонних служб і забезпечує надійність зовнішніх кордонів Євросоюзу. Штаб-квартира розміщена у Варшаві.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh