Новини з Австрії

15 чеченців з Австрії та Бельгії депортовані в Москву

У 11 чеченців з Відня за плечима було 33 кримінальних злочини

Сім з одинадцяти чоловіків, депортованих в середині цього тижня, мають дуже довгий список доведених злочинів. Однак двоє з них виділяються особливо. Молоді чоловіки (зараз 21 і 25 років) намагалися потрапити до Сирії і приєднатися до терористичного угруповання Ісламської держави. Обидва були вчасно зупинені і згодом засуджені за підтримку терористичної організації.

Решта 7 чоловіків і дві жінки з Російської Федерації мають судимості за небезпечні загрози, опір, грабіж, шахрайство, примус, крадіжку, тілесні ушкодження або злочини, пов’язані з наркотиками. Четверо чеченців з Бельгії мали схожий «послужний» список.

Депортації ще недавно викликали протести і блокади з боку активістів. На цей раз протестів проти депортації і блокад доріг не сталося. Літак агентства «Frontex» * після спеціально зробленої у Відні посадки вилетів о 13:00 в Москву і приземлився там о 17:00.

Міністр внутрішніх справ Нехаммер: «Не дивлячись на проблеми пандемії, депортації триватимуть. У 2020 році 54 відсотки депортованих були засудженими злочинцями. Дана депортація злочинців ще раз показує, що ми не миримося з ігноруванням наших законів. Це прорив у верховенстві закону ».

Frontex (від фр. Frontières extérieures) – агентство Європейського союзу з безпеки зовнішніх кордонів ( «Фронтекс»). Після початку європейського міграційного кризи було запропоновано розширити його повноваження, що закріплено актом Європейського парламенту від 14 вересня 2016 року. Агентство було створено на підставі постанови Ради Європейського союзу в 2004 році. Початок працюватиме 1 травня (за іншими даними 3 жовтня) 2005 року. Є відповідальним за координацію діяльності національних прикордонних служб і забезпечує надійність зовнішніх кордонів Євросоюзу. Штаб-квартира розміщена у Варшаві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України