Авторські статті

Ірина Фаріон вимагає зробити нев’їзними російських діячів культури, які підтримали окупацію України

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон скерувала низку звернень до керівників державних відомств із закликом розглянути можливість заборони на в’їзд до України діячам культури Росії, які підтримали дії Президента Російської Федерації з окупації невіддільної частини України Криму. Парламентар звернулася із відповідними листами безпосередньо до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в.о. міністра закордонних справ Андрія Дещиці, голови Державної міграційної служби Миколи Ковальчука, голови Державної прикордонної служби Миколи Литвина, голови Служби безпеки Валентина Наливайченка.

Звернення народного депутата стосується документа під назвою “Діячі культури Росії – на підтримку позиції Президента щодо України і Криму”, опублікованого на офіційному веб-сайті Міністерства культури Російської Федерації. Цей документ на разі підписало 415 діячів культури Росії. Ірина Фаріон зазначає, що вказаний документ несе загрози національній безпеці і територіяльній цілісності України. На переконання свободівки, своїми підписами зазначені діячі культури засвідчили, що їхньою місією в Україні була і залишається гуманітарна, ідеологічна й інформаційна окупація, а не обмін культурними надбаннями наших народів. “З огляду на це, до всіх, хто підписав згаданий документ, фактично підтримавши та заохотивши російську владу до анексії частини України, має бути застосовані санкції, адекватні до публічно висловленої ними позиції”, – зазначає націоналістка.

Ірина Фаріон зазначає, що деяких зі згаданих діячів культури вже піддано санкціям в инших країнах. Зокрема, у Грузії оголосили бойкот С. Безрукову через його підтримку В. Путіна у питанні окупації території України. Президент Палати культури Грузії Давид Окіташвілі повідомив про скасування запланованого на травень 2014 року у Тбілісі спектаклю театру Безрукова. У Литві депутати сейму запропонували виконавчій владі заборонити російському співакові О. Газманову в’їзд до країни і скасувати його концерт у Вільнюсі.

Враховуючи вищенаведене та керуючись статтею 16 Закону України “Про статус народного депутата України”, народний депутат просить розглянути можливість заборони на в’їзд до України діячам культури Росії, які підтримали дії Президента Російської Федерації з окупації невіддільної частини України Криму, враховуючи той факт, що список постійно оновлюється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

25 коментарів

 1. Интересно,,,а на шо ей климакс и шиза давит если мозг как таковой давно сгнил.

 2. Ничего запрещать не нужно. Не нужно их сюда приглашать с гастролями – это да! Объявить бойкот – да! Но запрещать ничего не нужно. Не уподобляйтесь Путину.

 3. Фарион-так это ж начало российской аннексии Крыма.Сама слышала,как эта истеричка,воюющая с Лизами да Машами в детском саду,орала на всю Раду,что в стране”5 миллионов дебилов”,которые не знают укр.языка….. И вот появилась у россиян “причина”,которую они искали давно,аннексировать Крым.Так кого следует винить,пани ирино фарион? Засунь язык себе в ж..у,маразматичка.Избавь меня Бог от таких друзей Украины,а с врагами она сама справится. Ты первопричина всего-фарион.Из-за тебя и твоих последователей Украина лишилась Крыма.

 4. Дуже підтримую. Це негайно потрібно зробити. На українську землю не повинні їхати зрадники. Кожен із них встромив українцям ніж у спину.
  У розпал кризи окупувати територію – це небачена ганьба.
  У нас інші цінності. Слава Україні!

 5. Якщо ми нація,якщо маємо гордість і честь-кожен з нас повинен памятати цей список,вивчити його на довгу-довгу память і передати наступному поколінню тих”героїв”які за розпалювання конфлікту між братніми народами,які забули своїх предків,які обрекли своїх нащадків і які просто виявилися слабкі духом і не змогли не “прогнутися”,хоча ніхто їм пальці у двері не вставляв…Бог їм суддя…

 6. Двома руками – ЗА! Нехай працюють в своїй демократично вільній країні. Це діячи не культури, а халтури. Покидьки

 7. ТІЛЬКИ ТАК!!!!!Як вони будуть дивитись в очі народу, який вони – ненавидять????!!!Хай ВОВЧІКУ й співають й грають!!!)))

 8. За вини цієї повії, Україна, практично, втратила Крим і сьогодні має великі проблеми на півдні і сході. Бажано, щоби її розумові потреби контролював хтось з поміркованих дептатів.

 9. Правильно, але цього недостатньо! Треба тим, хто має звання народних та заслужених арптистів України серед числа цих запроданців відмінити ці звання!

 10. уроками в дет.садах фарион внесла больший вклад в события в крыму, чем все деятели культуры РФ вместе взятые.

 11. ТАК ТРЕБА ЗРОБИТИ,ВОНИ ЗАБОРОНИЛИ СВЯТОСЛАВУ ВАКАРЧУКУ,А МИ МОЖЕМО ТАКОЖ.КОРМІТЬСЯ В СЕБЕ.

 12. Повністю згоден з усіма коментарями!!! Як і для Олі для мене пані Фаріон – щось аж занадто. Але тут я обома руками “ЗА”!!! Геть з України!!!

 13. Согласен, люди, которые поддержали нападение россиян на Украину не должны быть в УКраине.

 14. Фаріон – клімактерична [пі-пі-пі] Їй треба до психіатричної клініки, років на десять.

 15. Абсолютно згоден! Підтримавши Путіна і окупацію Криму, ці “митці” висловили Україні та українцям свою неповагу!… А тому – немає їм що робити у нашому краї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.