Діяльність тимчасових слідчих комісій щодо розслідувань злочинів має бути публічною

Нині ми маємо розглядати питання про створення слідчих комісій, лиш би від них була відповідна користь і результат. Нагадаю, ще не так давно, коли ми створювали й ініціювали тимчасові комісії, зокрема щодо політичного переслідування та зловживань влади, представники режиму, зокрема Партії регіонів і комуністів, ігнорували і зривали засідання комісій. Але зараз при владі зовсім инші політичні сили і ми зацікавлені в тому, щоби правда про діяльність тодішньої влади, їхні зловживання, про снайперів, які відстрілювали людей, і тих, хто давав вказівки вбивати, була відома для українського суспільства.

Про це 17 березня 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу в парламенті.

Лідер націоналістів повідомив, що фракція ВО “Свобода” буде в разі необхідности делегувати своїх представників для роботи в комісіях.

“Ми ніколи не будемо гальмувати створення тимчасових слідчих комісій. Будемо спільно запрошувати на засідання комісій очільників виконавчої влади, бо нам потрібна публічна політика. Не треба партії регіонів і комуністів нас шантажувати, що, мовляв, ми гальмуємо створення цих комісій. Працюймо разом і даваймо публічну інформацію для народу, але не саботуємо такі засідання”, – наголосив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh