Авторські статті

Діяльність тимчасових слідчих комісій щодо розслідувань злочинів має бути публічною

Нині ми маємо розглядати питання про створення слідчих комісій, лиш би від них була відповідна користь і результат. Нагадаю, ще не так давно, коли ми створювали й ініціювали тимчасові комісії, зокрема щодо політичного переслідування та зловживань влади, представники режиму, зокрема Партії регіонів і комуністів, ігнорували і зривали засідання комісій. Але зараз при владі зовсім инші політичні сили і ми зацікавлені в тому, щоби правда про діяльність тодішньої влади, їхні зловживання, про снайперів, які відстрілювали людей, і тих, хто давав вказівки вбивати, була відома для українського суспільства.

Про це 17 березня 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу в парламенті.

Лідер націоналістів повідомив, що фракція ВО “Свобода” буде в разі необхідности делегувати своїх представників для роботи в комісіях.

“Ми ніколи не будемо гальмувати створення тимчасових слідчих комісій. Будемо спільно запрошувати на засідання комісій очільників виконавчої влади, бо нам потрібна публічна політика. Не треба партії регіонів і комуністів нас шантажувати, що, мовляв, ми гальмуємо створення цих комісій. Працюймо разом і даваймо публічну інформацію для народу, але не саботуємо такі засідання”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.