Фотогалерея

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

У кожного є своя думка щодо того, з ким йому комфортніше подорожувати, а хтось і зовсім вважає за краще вирушати у поїздки в самоті. Але ми готові переконати вас, що немає кращого компаньйона для подорожей, ніж ваша сестра!

Саме сестра перебувала з вами більшу частину життя. Ви сварилися, мирилися, шукали пригод на свою п’ятдесят яту точку, втішали один одного при розставання з хлопцями та разом кривились над незручними жартами мами і тата. І якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, з ким провести відпустку за кордоном, то вісь вам 6 доказів того, що найкраще подорож — це подорож з сестрою.

1. Ваша сестра прекрасно знає, як сфотографувати вас так, щоб потім цей знімок не було соромно викласти в Instagram

Забудьте про «Instagram-чоловіків». Кращий для вас фотограф — ваша сестра. Вона як ніхто інший розуміє, як сильно ви хочете красиву фоточку для Instagram. А так як ви прожили з нею все життя, вона знає ваші погані і хороші ракурси. Правда і вам доведеться відплатити їй тією ж монетою і пофотографувати її в усіх позах, скажімо, на тлі Ейфелевої вежі.

2. Ви напевно любите (і ненавидите) одні й ті ж речі

Ви і ваша сестра, швидше за все, знаходитесь на одній хвилі і розумієте бажання один одного, а це дуже важливо, коли ви подорожуєте з компаньйоном. Адже хтось з вас хоче піти на пляж, а інший прагне намотувати кілометри по місту, але ви завжди зможете домовитися зі своєю сестричкою і уникнути зайвих страждань. Крім того, багато сестри запозичують один у одного одяг, а це означає, що ви можете взяти набагато менше промов і просто змінюватися ними.

3. Ви обидва знаєте, коли вам потрібно побути одним, окремо один від одного

Так, вона вміє діставати вас як ніхто інший, альо самє ваша сестра краще за всіх розуміє, коли вас краще не чіпати і коли вам потрібно побути одній. І ніякі розбіжності і дрібні зварювання не здатні зіпсувати вам поїздку.

4. Вона завжди підтримає вас

Кращі друзі — це чудово, але що може бути крутіше, коли ваша сестра ще й ваша найкраща подруга? Їй потрібен всього один погляд, щоб зрозуміти, що ви боїтеся зльоту літака або що ви з розуму сходите з-за затримки багажу. І вона завжди підтримає вас, адже для чого ще потрібні сестри, якщо не для цього? 😉

5. Спогади від спільної поїздкі ще більше зміцнять вашу зв’язок

І якщо ви щось забудете про вашої чудової поїздкі, вона нагадає вам про це. А нові спільні жарти? А емоції та враження, розділені на двох? Все це ще сильніше зміцнить вашу сестринське зв’язок.

6. Ваша сестра не стане розповідати всім про вашу курортного романі та інших секретах

Вирушаючи з нею в поїздку, ви можете бути абсолютно спокійні, що всі ваші секрети залишаться секретами. Ваша сестричка не стані тріпатися про ті, як ви напилися в нічному клубі, або про ті, що ви завели короткостроковий роман з інструктором з дайвінгу. Сестри зберігають маленькі таємниці один одного, ві можете довіряти один одному, і це просто чудово.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України