Духовенство Луцького екзархату роздумувало над темою “Канонічний вимір Таїнства Покаяння”

6 лютого 2018 року в рамках інституту постійної формації у монастирі отців-василіян у Луцьку відбулася чергова зустріч для духовенства екзархату. Головним доповідачем цього разу був владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, доктор канонічного права, викладач Папського Східного Інституту. Темою зустрічі стали канонічні аспекти Таїнства Покаяння.

Питання, котрі розглядалися в часі зустрічі були надзвичайно актуальними, оскільки Церква у контексті літургійного року зближається до часу святої чотиридесятниці, а тому певні пригадки і пояснення важливих моментів, пов’язаних із Таїнством Прощення допомогли душпастирям належно приготуватися до цього періоду, оскільки в часі Великого Посту вірні активізуються в питаннях духовного самовдосконалення на очищення.

Владика Теодор заторкнув багато практичних моментів пов’язаних із самим Чином Сповіді, а також звернув увагу на канонічні наслідки певних чинностей, котрі супроводжують це Таїнство. Водночас отці мали можливість поставити питання і отримати на них фахову відповідь, а також проговорити та продискутувати певні моменти Таїнства Милосердя.

По закінченні відбулися традиційні збори духовенства, на котрих було представлено план діяльності на 2018 рік  Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, а також була можливість обговорити поточний стан справ у екзархаті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh