Духовне

Духовенство Луцького екзархату роздумувало над темою “Канонічний вимір Таїнства Покаяння”

6 лютого 2018 року в рамках інституту постійної формації у монастирі отців-василіян у Луцьку відбулася чергова зустріч для духовенства екзархату. Головним доповідачем цього разу був владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, доктор канонічного права, викладач Папського Східного Інституту. Темою зустрічі стали канонічні аспекти Таїнства Покаяння.

Питання, котрі розглядалися в часі зустрічі були надзвичайно актуальними, оскільки Церква у контексті літургійного року зближається до часу святої чотиридесятниці, а тому певні пригадки і пояснення важливих моментів, пов’язаних із Таїнством Прощення допомогли душпастирям належно приготуватися до цього періоду, оскільки в часі Великого Посту вірні активізуються в питаннях духовного самовдосконалення на очищення.

Владика Теодор заторкнув багато практичних моментів пов’язаних із самим Чином Сповіді, а також звернув увагу на канонічні наслідки певних чинностей, котрі супроводжують це Таїнство. Водночас отці мали можливість поставити питання і отримати на них фахову відповідь, а також проговорити та продискутувати певні моменти Таїнства Милосердя.

По закінченні відбулися традиційні збори духовенства, на котрих було представлено план діяльності на 2018 рік  Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, а також була можливість обговорити поточний стан справ у екзархаті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України