Авторські статтіДіаспора

У Чехії все частіше реєструються шлюби з іноземцями

У Чехії все частіше реєструються шлюби з іноземцями: якщо в 2010 р. таких спілок налічувалося 4.110, то в 2016-му їх було укладено 4.700.

У 2010 р. заміж за чехів вийшли 370 українок і 125 росіянок, в 2016 р. 310 і 138.

На чешках в 2010 р. одружилися 105 українців, в 2016 р. їх було рівно стільки ж. Даних про росіян немає.

Сайт Lidovky.cz розповів історію українки Насті, яка вийшла заміж за чеха Томаша. Їм довелося пройти через багато чого, перш ніж Настя змогла отримати право жити в Чехії як член сім’ї громадянина ЄС.

Вони познайомилися, коли Настя вчилася в чеському ВУЗ-і і зустрічалися два роки. Чеські чиновники проводили ретельні перевірки достовірності їх відносин.

Співбесіда Насті перед отриманням дозволу не перебування тривало півтори години. Питання задавали і Томашу. У них випитували подробиці знайомства і чому весілля зіграли в Чехії, а не на Україні.

Хоча за законом перевіряючі не мають права розпитувати про сексуальне життя, парам ставили питання про використання протизаплідних засобів і подружній обов’язок.

За словами представників суспільних організацій, бували випадки, коли у подружжя вимагали надати послані один одному СМС повідомлення та електронні листи. Також ставили питання про постільну білизну і про те, що подружжя їли за останнім спільною вечерею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.