Авторські статтіТехно

Вчені: Небезпечна планета Нібіру нахиляє Сонце

Гіпотетичне космічне тіло поступово наближається до Сонячної системи, що може негативно позначитися на об’єктах, що обертаються навколо зірки.

Вчені зв Каліфорнійському технологічному інституті виявили, що небезпечна, досі не виявлена ні одним приладом планета Х Нібіру поступово наближається до Сонячної системи, викликаючи коливання різної амплітуди, і тим самим нахиляє Сонце. Давно відомо, що всі планети, які обертаються в площині світила, сильно залежать від його стану. Дослідники побоюються, що подібний взаємозв’язок може призвести до сумних наслідків. Планета X може створити нахил до 6 градусів відносно Сонця, із-за чого зірка стане незбалансованою.

Астрономи Майк Браун і Костянтин Батигін додали, що досі жоден вчений не може толком пояснити настільки загадкове явище, а тому люди просто продовжують говорити про цей гіпотетичний об’єкт.

Планета Нібіру широко згадувалася в шумерській міфології як центральний об’єкт або дванадцята планета. Існує гіпотеза, що орбіта планети Х в перигелії перетинає Сонячну систему між Марсом і Юпітером раз в 3600 років. Саме ця таємнича планета загрожує знищити життя на Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.