Зайву вагу назвали причиною психічних розладів

Психологічне самовідчуття здатне звести людину з розуму через невідповідність стандартам краси.

Психіатри прокоментували вплив надмірної маси тіла на поведінку і мислення людини. Зайву вагу назвали причиною психічних розладів, який може спровокувати розвиток фобій, нав’язливих станів і інших негативних психологічних факторів.

«З розвитком ожиріння як хвороби розвивається багато психологічних аспектів ожиріння. Коли люди соромляться свого тіла, є спроба його покарати за те, що воно таке є, спроба його не слухати, тому що воно не подобається. Це погіршує ситуацію», – розказала психотерапевт Анна Коршунова.

Але є вихід з цієї складної кругової поруки, варто вчасно вирішувати свої проблеми і відмовлятися від такого тимчасово діючого методу як «заїдання ситуації». Очевидно, що багато людей регулярно їдять більше їжі, ніж їм потрібно, тому ожиріння стало такою проблемою в останні роки. У минулому люди були більш активними, і у них не було широкого асортименту «нездорових» продуктів, які доступні сьогодні. В даний час відносно дешева їжа, багата, і люди розпещені вибором асортименту в супермаркеті. Тому не дивно, що в кінцевому підсумку доводиться їсти більше їжі, ніж потрібно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh