«Вояджер-2» і досі посилає закодовані сигнали на Землю

Інопланетяни зловили апарат «Вояджер-2» і за допомогою нього посилають сигнали на Землю. Дану теорію висунули уфологи з США.

За словами фахівців, апарат, який був запущений в 1977 році, не міг зникнути без сліду. Крім того, в NASA є точні докази того, то з приладом вдавалося вийти на зв’язок після того, як він відключився. У січні 1986 року літальний пристрій досяг Урану, а в серпні 1989 року – Нептуна. Підрахунки фахівців кажуть про те, що в даний час їх розробка знаходиться на відстані більше ніж 15 мільярдів кілометрів від нашої планети.

Представники NASA також зазначили, що «Вояджер-2» періодично посилає перекодовані повідомлення на Землю. Вчені розповіли, що це може відбутися тільки після зміни налаштувань в пристрої, які могли зробити тільки люди або інші розумні істоти. Західні уфологи схилилися до теорії, що прилад перехопили інопланетні розвідувальні кораблі, що змінили його кодування і почали слати коди на Землю.

Астрофізик Кевін Бейнс, який є фахівцем NASA вже більше 30 років, розповів, що «Вояджер-2» останній раз подавав ознаки роботи ще три роки тому. В останні кілька місяців він з незрозумілих причин відновив свою активність, після чого почав надсилати зашифровані невідомим чином коди.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh