Авторські статтіНовини

«Вояджер-2» і досі посилає закодовані сигнали на Землю

Інопланетяни зловили апарат «Вояджер-2» і за допомогою нього посилають сигнали на Землю. Дану теорію висунули уфологи з США.

За словами фахівців, апарат, який був запущений в 1977 році, не міг зникнути без сліду. Крім того, в NASA є точні докази того, то з приладом вдавалося вийти на зв’язок після того, як він відключився. У січні 1986 року літальний пристрій досяг Урану, а в серпні 1989 року – Нептуна. Підрахунки фахівців кажуть про те, що в даний час їх розробка знаходиться на відстані більше ніж 15 мільярдів кілометрів від нашої планети.

Представники NASA також зазначили, що «Вояджер-2» періодично посилає перекодовані повідомлення на Землю. Вчені розповіли, що це може відбутися тільки після зміни налаштувань в пристрої, які могли зробити тільки люди або інші розумні істоти. Західні уфологи схилилися до теорії, що прилад перехопили інопланетні розвідувальні кораблі, що змінили його кодування і почали слати коди на Землю.

Астрофізик Кевін Бейнс, який є фахівцем NASA вже більше 30 років, розповів, що «Вояджер-2» останній раз подавав ознаки роботи ще три роки тому. В останні кілька місяців він з незрозумілих причин відновив свою активність, після чого почав надсилати зашифровані невідомим чином коди.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України