Авторські статтіНовини

NASA: На поверхні Марса виявлено металеву кулю

Фахівці NASA виявили на поверхні Марса дивну металеву кулю. Про це повідомляється на офіційному порталі космічного агентства.

Згідно інформації від спеціалістів, на поверхні Марса знаходиться дивний круглий об’єкт, який складається з блискучою породи. В даний час Curiosity направляється в зону виявлення дивного об’єкта для того, щоб взяти проби матеріалу, з якого він виконаний.

Примітно, що західні уфологи вже почали будувати теорії на тему того, що даний об’єкт може мати інопланетне походження. Крім того, їх припущення підтвердив раніше виявлений образ жінки, який зафіксували на одній з скель на Червоній планеті.

Повідомляється, що об’єкт знаходиться на поверхні Марса, на схилі гори Шарпа. Дане місце є вкрай важкодоступним, через що відстежити його вдається тільки з орбітальних апаратів. Фахівці NASA наголосили, що зможуть розповісти більш докладно про склад об’єкта протягом декількох днів після проведення ряду досліджень.

Фахівці дали об’єкту назву Egg Rock. За словами вчених, його розмір перевищує 300 метрів в діаметрі. Крім того, він височить над пагорбами, серед яких розташований, через що марсохід Curiosity також зафіксував його місцезнаходження.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України