Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про прості способи побороти безсоння

Вчені розповіли про те, як можна побороти безсоння. За словами фахівців, для цього підійде кілька простих методів, які може втілити кожен бажаючий.

Фахівці відзначили, що проводили дослідження на тему безсоння протягом декількох років. У підсумку виявилося, що причиною розвитку проблем зі сном є здебільшого зовнішні подразники. Крім того, на безсонні може позначитися любов до активних комп’ютерних ігор і фільмів жахів.

Вчені відзначили, що людська психіка дуже сприйнятлива. У зв’язку з цим, безсоння може викликати проста побутова сварка, яка сталася перед сном. Фахівці також дізналися, як можна позбутися від цієї проблеми простими методами.

За словами фахівців, від безсоння можуть допомогти позбутися не тривалі прогулянки на свіжому повітрі у вечірній час. Замість відеоігор і активних занять спортом медики радять читання книг, теплу ванну, або перегляд спокійних телепередач. Крім того, слід повністю ізолюватися від стресів для того, щоб нервова система повністю відновилася після впливу зовнішніх подразників.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України