Зеленський почав боротьбу з бідністю в Україні

Хто ще подбає про громадян України, якщо не президент, обраний народом. Настав час для глави держави задуматися над тим, як боротися з бідністю в країні. Володимир Зеленський вважає, що економічне зростання має стати інклюзивним, його повинні відчути не кілька сімей, а кожен громадянин України.

Зеленський каже, що Україна потребує стабільного і стрімкого економічного зростання, а для цього українська економіка має вийти з тіні. Подолання бідності, повернення працівників – наступні кроки влади. Для цього, заявив президент, економіка України повинна вийти з тіні, як би цьому не протидіяли «економічні вампіри, які бояться денного світла». Він підкреслив, що «монополії, рейдерство і контрабанда повинні бути рідкими в Україні словами (архаїзмами, а право власності власності – священним правом».

Президент України підкреслив, що в Україні більше не може бути монополістів. «Що стосується великого бізнесу (у нашій країні є альтернатива назва: олігархи) – ми запропонували нормальні правила: в Україні більше не може бути монополістів. У нас повинен бути відкритий ринок. Є складнощі в розмовах з великим бізнесом, але я впевнений, що він нас почує. А не почує – доведеться знайти інші способи, як з ними говорити», – сказав президент.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh