Політика

Зеленський почав боротьбу з бідністю в Україні

Хто ще подбає про громадян України, якщо не президент, обраний народом. Настав час для глави держави задуматися над тим, як боротися з бідністю в країні. Володимир Зеленський вважає, що економічне зростання має стати інклюзивним, його повинні відчути не кілька сімей, а кожен громадянин України.

Зеленський каже, що Україна потребує стабільного і стрімкого економічного зростання, а для цього українська економіка має вийти з тіні. Подолання бідності, повернення працівників – наступні кроки влади. Для цього, заявив президент, економіка України повинна вийти з тіні, як би цьому не протидіяли «економічні вампіри, які бояться денного світла». Він підкреслив, що «монополії, рейдерство і контрабанда повинні бути рідкими в Україні словами (архаїзмами, а право власності власності – священним правом».

Президент України підкреслив, що в Україні більше не може бути монополістів. «Що стосується великого бізнесу (у нашій країні є альтернатива назва: олігархи) – ми запропонували нормальні правила: в Україні більше не може бути монополістів. У нас повинен бути відкритий ринок. Є складнощі в розмовах з великим бізнесом, але я впевнений, що він нас почує. А не почує – доведеться знайти інші способи, як з ними говорити», – сказав президент.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України