Авторські статті

Ігор Мірошниченко вимагає зняти заборону на в’їзд в Україну письменнику Віктору Суворову

13 березня 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко скерував депутатське звернення Голові служби безпеки України, виконувачу обов’язків міністра закордонних справ України, голові Державної міграційної служби та голові Державної прикордонної служби України щодо скасування заборони на в’їзд в Україну громадянину Великої Британії Володимиру Резуну (письменник Віктор Суворов).

Як зазначає депутат-свободівець, до нього звернувся Олександр Богданович Резун – брат Володимира Богдановича Резуна, з проханням зняти з останнього заборону в’їзду на територію України.

Віктор Суворов – відомий письменник, автор близько 20 книжок. Колишній співробітник совєцької резидентури Головного розвідувального управління в Женеві. 1978 року був евакуйований до Великої Британії, де й досі живе разом з родиною та має британське підданство. Твори Суворова перекладено 20 мовами, вони стали справжніми бестселерами, розвіяли вигадки комуністичної пропаганди та відкрили для світу реалії роботи совєцьких спецслужб. Для вивчення проблематики початкового періоду Другої світової війни В.Суворов зробив більше, ніж уся совєцька і західна історіографія. За СССР Суворова заочно засудили до смертної кари. Письменнику й досі заборонено в’їзд в Україну. Востаннє він був на Батьківщині 1978 року.

Народний депутат Ігор Мірошниченко у зверненні наголосив, що Володимир Резун (Віктор Суворов) не завдав жодної шкоди державі Україна. Накладена в 90-х роках заборона на в’їзд автору антисовєцьких та античекістських романів зараз виглядає щонайменше диким анахронізмом. Кілька попередніх президентів не наважилися скасувати цю заборону, боячись реакції Росії. Однак зараз ситуація змінилася кардинально. Росія окупувала частину нашої території – Крим. Ця людина має неабиякі знання й досвід у галузі національної безпеки, добре знайома з усіма витівками російських спецслужб – і тому може бути корисна Україні. Більш того, В.Резун хоче й може допомогти своїй Батьківщині.

Депутат-свободівець з метою відновлення порушених прав британського підданого українського походження Володимира Резуна вимагає ухвалити рішення про скасування заборони в’їзду останнього на територію України та зняти з реєстру в базі даних осіб, яким заборонено в’їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з нашої держави.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

9 коментарів

 1. провокаторів геть! заняться больше нечем? закон про мови-2! этот старпер нам зачем? и вообще, предавший однажды, предателем остается навсегда!

 2. Рєзун- зрадник такий же, як мирошниченко , йому не місце в нашій державі. Слава Украіні!

  1. Резун что предавал Украину? Да Резун предал СССР, который кстати мы потом развалили, Резун предал Россию – как правоприемника СССР, но ведь и нам сейчас Россия враг, или вам враг – Украина?

 3. C А Л О уКРАИНЕ!
  ГЕЙ-роям С А Л О.
  и шкварки то же,
  ПУЩАЙ ПОДАВЯТСЯ!!!!!!!!!!!

  И нетУ других, забот!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  у ПРОКЛЯТОЙ _ ВОНЮЧЕЙ _ [гав-гав] из льВОНИ!!!!!!!!!!

 4. Все вірно, Віктор Суворов є людиною, яка для України зробила дуже багато всупереч армії совкових “істориків” – апологетів комуно-фашистської пропаганди.

 5. Давно пора. Різун – толкова людина. Але не зараз. Бо отримаємо ефект як від скасування закону про мови.

   1. По-перше, на Ви. По-друге, я зараз не готовий виїхати на війну з двох причин: ще лікую поранення від гранати на Майдані, і зброю ніхто не видає. А Різун – мій улюблений письменник. Я не песиміст, я реаліст, який воював не тільки на Майдані. Хотілося б помилитися, але дуже сумніваюся, що особисто Ви готові померти в бою з рашистами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.