Авторські статті

Уряду України на сьогодні не варто вдаватися до скорочення пенсій та зарплат для стабілізації економіки

В питанні реформування економіки уряд не повинен на сьогодні вдаватися до скорочення соціальних виплат. Про це журналістам в кулуарах парламенту заявив народний депутат від “УДАРу” Павло Розенко. 

Депутат висловив сподівання, що позиція МВФ у питанні надання кредиту Україні буде конструктивною та не досить жорсткою. “Безумовно МВФ вимагатиме поведення реформ. Але таких реформ вимагає все українське суспільство”, – сказав Павло Розенко.

“Ударівець” вважає, що жорсткі заходи для реформування економіки не повинні торкнутися соціальних виплат. “Я не радив би уряду зараз урізати соціальні видатки, особливо те, що стосується пенсій та зарплат. В період економічної кризи не можна допустити зменшення купівельної спроможності. Тому, обмежувати доходи громадян не варто”,  – підкреслив Павло Розенко.

На його думку, для зменшення видаткової частини бюджету уряд повинен провести адміністративну реформу, зокрема, скоротити чиновницький апарат та знищити корупційні схеми через які з країни виводилися мільярди гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. И за что умирали люди на майдане и зачем доверились новым политикам? Получается Что б жить стало еще хуже? Если бы те кто сейчас в новой власти хочет принять решение об уменьшении пенсий и зарплат попробовали жить на зарплату врача, учителя или простого рабочего Украины хотя бы месяц, они бы не принимали таких бесчеловечных решений. Но им же нужно выполнить требования МВФ видите ли и угодить Европе, а людей Украины (хоть с Запада хоть с Востока)им получается не жаль.

  2. Це треба мати совість бідним пенсіонерам що хочуть заробити собі додатково копійчину на проживання урізати пенсію на половину. Я за те щоб пенсії які становлять вище середньої зарплати по Україні коли пенсіонер працює на роботі і одержує додатковий дохід диференційовано до цього доходу у відповідності до встановених відсотків було обмеження пенсійних виплат. А на початках треба обмежити зарплати чинушам вищих ешелонів влади, нардепам до рівня середніх зарплат по Україні чи не більше 5-6 мінімальних зарплат. З цього необхідно починати а не з пенсіонерів. В іншому випадку цій владі будуть запропоновані Ляшкові вила.

  3. Ну да, новое правительство уже озвучивало свое заявление гражданам Украины “Улучшения не ждите. В экономике будут приняты жесткие меры”. А зачем тогда они шли во власть?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.