Григорій Немиря привітав прийняття Європарламентом резолюції, яка засуджує вторгнення Росії до України

Заступник голови партії “Батьківщина”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря привітав ухвалення сьогодні Європейським Парламентом Резолюції щодо засудження вторгнення Росії до України.

“Я вітаю прийняття резолюції, яка повністю підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, та в якій ще раз підтверджується фундаментальне право українського народу вільно обирати майбутнє своєї країни”, – сказав він.

Григорій Немиря звернув увагу на положення резолюції, в яких йдеться про “готовість 28 голів держав-членів ЄС підписати політичні розділи Угоди про асоціацію якнайшвидше та до президентських виборів 25 травня, а також запровадити односторонні заходи, такі як зниження тарифів на український експорт до ЄС, що дозволить Україні скористатися вигодами положень Угоди про поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, як запропонувала Європейська комісія 11 березня 2014 року”.

За його словами, важливим є те, що в резолюції йдеться також і про європейську перспективу України.

Так, Європарламент наголосив, що “відповідно до Статті 49 Договору про Європейський Союз, Україна – як і будь-яка європейська держава – має європейську перспективу і може подати заявку про вступ до Союзу, за умови, що вона дотримується принципів демократії, поважає фундаментальні свободи, права людини та меншин і гарантує верховенство права”.

Крім того, Григорій Немиря привітав заклик Європарламенту до Європейської Ради “негайно доручити Європейській Комісії прискорити лібералізацію візового режиму з Україною, а також просунутися вперед на шляху до запровадження безвізового режиму за прикладом Молдови”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh