Авторські статті

Григорій Немиря привітав прийняття Європарламентом резолюції, яка засуджує вторгнення Росії до України

Заступник голови партії “Батьківщина”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря привітав ухвалення сьогодні Європейським Парламентом Резолюції щодо засудження вторгнення Росії до України.

“Я вітаю прийняття резолюції, яка повністю підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, та в якій ще раз підтверджується фундаментальне право українського народу вільно обирати майбутнє своєї країни”, – сказав він.

Григорій Немиря звернув увагу на положення резолюції, в яких йдеться про “готовість 28 голів держав-членів ЄС підписати політичні розділи Угоди про асоціацію якнайшвидше та до президентських виборів 25 травня, а також запровадити односторонні заходи, такі як зниження тарифів на український експорт до ЄС, що дозволить Україні скористатися вигодами положень Угоди про поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, як запропонувала Європейська комісія 11 березня 2014 року”.

За його словами, важливим є те, що в резолюції йдеться також і про європейську перспективу України.

Так, Європарламент наголосив, що “відповідно до Статті 49 Договору про Європейський Союз, Україна – як і будь-яка європейська держава – має європейську перспективу і може подати заявку про вступ до Союзу, за умови, що вона дотримується принципів демократії, поважає фундаментальні свободи, права людини та меншин і гарантує верховенство права”.

Крім того, Григорій Немиря привітав заклик Європарламенту до Європейської Ради “негайно доручити Європейській Комісії прискорити лібералізацію візового режиму з Україною, а також просунутися вперед на шляху до запровадження безвізового режиму за прикладом Молдови”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.