Авторські статті

«Європа з нами, Естонія не посміє, а вони посміли»: Експерт розповів про закриття естонських кордонів для українців

Експерт Дмитро Заборін на своїй сторінці в Facebook написав, що він вже давно попереджав українців про позицію Естонії, але з ним весь час сперечалися і говорили, що Європа з Україною, і вона не посміє, повідомляє Голос українською.

«А вони посміли. Поки тільки з довгостроковим перебуванням понад 90 днів, але оскільки українські будівельники в основному працюють вахтами за три місяці, прикрутять і цю тему. Днями чотирьох розгорнули в аеропорту – недостатньо грошей і смутна мета візиту», – пише Заборін. За його словами, найбільшим знущанням виглядає заява прес-служби естонського уряду про те, що Україна залишається важливим партнером Естонії у Східній Європі і пріоритетом зовнішньої політики.

У прес-службі зазначили, що Естонія зробить все можливе для інтеграції України в Євросоюз, у тому числі, в частині економічної інтеграції і збільшення свободи пересування осіб. Користувачі прокоментували його пост. «Кожен нормальний політик повинен передусім піклуватися про своїх громадян. А не про тих, хто вивозить кешем зі своєї країни за 600000 баксів», «Інтеграція таки почалася, перший вже пішов», – пишуть користувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України