«Європа з нами, Естонія не посміє, а вони посміли»: Експерт розповів про закриття естонських кордонів для українців

Експерт Дмитро Заборін на своїй сторінці в Facebook написав, що він вже давно попереджав українців про позицію Естонії, але з ним весь час сперечалися і говорили, що Європа з Україною, і вона не посміє, повідомляє Голос українською.

«А вони посміли. Поки тільки з довгостроковим перебуванням понад 90 днів, але оскільки українські будівельники в основному працюють вахтами за три місяці, прикрутять і цю тему. Днями чотирьох розгорнули в аеропорту – недостатньо грошей і смутна мета візиту», – пише Заборін. За його словами, найбільшим знущанням виглядає заява прес-служби естонського уряду про те, що Україна залишається важливим партнером Естонії у Східній Європі і пріоритетом зовнішньої політики.

У прес-службі зазначили, що Естонія зробить все можливе для інтеграції України в Євросоюз, у тому числі, в частині економічної інтеграції і збільшення свободи пересування осіб. Користувачі прокоментували його пост. «Кожен нормальний політик повинен передусім піклуватися про своїх громадян. А не про тих, хто вивозить кешем зі своєї країни за 600000 баксів», «Інтеграція таки почалася, перший вже пішов», – пишуть користувачі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh