Життя

Ідеальні подарунки на День народження за знаком Зодіаку

Може стати в нагоді

Багато людей стикаються з тим, що не знають, який подарунок піднести коханій людині, другу або колезі.

Завдання можна істотно полегшити, якщо знати, до якого Знаку Зодіаку відноситься іменинник.

Знаки Зодіаку стихії Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Люди стихії Вогню люблять все незвичайне і неординарні. Це може бути подарунок з гумором або якусь прикрасу. Головне, щоб була оригінальність, адже люди стихії Вогню не терплять посередності. Звичайно, вони вам не скажуть, що ваш подарунок «так собі», але знайте, що в захваті смороду не будуть.

Овнам потрібна та сама родзинка в плані гумору. Подарунок може бути дуже креативним і зроблений руками, так що вашій сім’ї або колективу не доведеться витрачати кругленьку суму, щоб догодити даній людині.

Леві люблять щось незвичайне більше, ніж хто-небудь інший. Цим людям подавай все найдорожче і красиве. В принципі, вони нормально поставлятися до якого-небудь аксесуар, одязі, духам. Від близьких людей вони з радістю приймають гроші.

Стрільцям знадобиться практичний і невеликий подарунок. Вони з представників Вогняної стихії, мабуть, самі скромні. З іншого боку, якщо ви подаруєте їм щось відверто просте, вони можуть пригадати це вам в майбутньому.

Знаки Зодіаку стихії Землі: Телець, Діва, Козеріг

Багато хто може подумати, що практичні і прості Тельці, Діви і Козероги можуть обійтися без оригінальності, але так буває не завжди. Цим людям потрібен подарунок, який не буде валятися на полиці або в шафі. Їм потрібно щось корисне.

Тельці — люди практичні, але не до мозку кісток. Їм хочеться отримати в подарунок на день народження що-небудь символічна, але не позбавлене елемента корисності. Наприклад, вони оцінять оздоба для робочого столу у вигляді прес-пап’є або красиву картину-календар.

Дівам із Земних Знаків найбільше хочеться отримати на день народження щось практичне. Це можуть бути корисні в господарстві подарунки або щось, що, як ви точно знаєте, іменинник давно хотів купити. А вісь гарні дрібнички краще не дарувати.

Козероги дуже схожі на Дів. Їм хочеться отримувати в подарунок щось корисне, але при цьому вони звертають увагу і на цінність цього предмету. Ще більше вони порадіють, якщо подарунок буде оригінальним.

Знаки Зодіаку стихії Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Астрологи зазначають, що представники цієї стихії часто входять в список самих чарівних Знаків Зодіаку. Вони самі це розуміють і тому дуже дбають про власну зовнішність і статус. Люди цих Знаків обожнюють бути в центрі уваги, спілкуватися, заводити друзів, бути коханими. Подарунки на день народження повинні бути відповідними.

Близнюкам підійдуть прикраси, одяг, альо найбільше їм до душі буде квиток на який-небудь концерт або в кіно. Їм потрібні враження та емоції, тому зводите їх на очікуваний фільм або подаруйте путівку у відпустку.

Терезам в якості подарунка відмінно підійде подарункова карта на похід до стилісту, а також одяг. Жінки цього Знаку люблять квіти, а чоловіки оцінять набір по догляду за автомобілем.

Водоліям важливий не сам подарунок, а ті, як його підносять. Водолії люблять красиві подарункові упаковки та подарунки з сюрпризами, гумором, творчим підходом. Все зроблене руками дарувальника вони оцінять по достоїнству.

Знаки Зодіаку стихії Води: Рак, Скорпіон, Риби

Люди Водяних Знаків досить креативні, тому подарунок на день народження для них не повинен бути вибачимо. Вони не оцінять щось банальне і можуть відразу подумати, що ви до них ставитеся не кращим чином.

Ракам підійде подарунок, пов’язаність язаний з будинком. Це обов’язково повинно бути щось статусне, адже це люди ділові і високо цінують себе. Якщо нічого в голову не приходити, то можна подарувати їм гроші.

Скорпіони — люди, яким на перший погляд легко догодити. Тільки потім можна помітити, що ваш подарунок стоїть на полиці і їм не користуються. Щоб так не сталося, подарунок повинен бути або чимось дуже особистим і незабутнім, або чимось практичним і дійсно необхідним.

Рибам за душі буде подарунок, який пов’язаність язаний безпосередньо з їх захопленнями. Вони будуть вам дуже вдячні за нього. Наприклад, якщо представник цього Знаку малює, можна подарувати скетчбук, якщо цікавиться комп’ютерними іграми — можна подарувати цікаву гру або аксесуар для комп’ютера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України