З Австрії депортовано майже два десятки нігерійців-злочинців

Вже всьоме в 2018 році влада Австрії організували «депортаційний» переліт біженців з Австрії в Нігерію і Гамбії, яким було відмовлено у наданні притулку на території Австрійської республіки.

Шістнадцятого серпня на борту літака перебувала двадцять одна людина, чиї процедури надання притулку завершилися негативно для шукачів і були закриті судовою системою Австрії (20 громадян Нігерії та один громадянин Гамбії). Дев’ять п’ятнадцять з них були засуджені в Австрії за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, злочинів проти особистості, включаючи крадіжки, пограбування та розбій.

Нігерія входити у пятірку держав, громадяни якої за підсумками 2017 року мають найнижчий рівень надання притулку на території країн Європейського союзу. За даними Європейського статистичного управління (Eurostat), в 2017 році статус біженця в 28 країнах Європейського союзу отримали лише два відсотки нігерійців від загальної кількості які шукають притулок. Аналогічна статистика щодо надання притулку громадянам Нігерії та в Австрії.

Як відзначається, за даними BMI, 45 відсотків примусово депортованих з Австрії мігрантів були засуджені під час свого перебування в Австрії. За словами міністра внутрішніх справ Австрії Герберта Кікля, робиться все можливе, що б злочинці як можна швидше покидали територію країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh