Авторські статтіНовини з Австрії

З Австрії депортовано майже два десятки нігерійців-злочинців

Вже всьоме в 2018 році влада Австрії організували «депортаційний» переліт біженців з Австрії в Нігерію і Гамбії, яким було відмовлено у наданні притулку на території Австрійської республіки.

Шістнадцятого серпня на борту літака перебувала двадцять одна людина, чиї процедури надання притулку завершилися негативно для шукачів і були закриті судовою системою Австрії (20 громадян Нігерії та один громадянин Гамбії). Дев’ять п’ятнадцять з них були засуджені в Австрії за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, злочинів проти особистості, включаючи крадіжки, пограбування та розбій.

Нігерія входити у пятірку держав, громадяни якої за підсумками 2017 року мають найнижчий рівень надання притулку на території країн Європейського союзу. За даними Європейського статистичного управління (Eurostat), в 2017 році статус біженця в 28 країнах Європейського союзу отримали лише два відсотки нігерійців від загальної кількості які шукають притулок. Аналогічна статистика щодо надання притулку громадянам Нігерії та в Австрії.

Як відзначається, за даними BMI, 45 відсотків примусово депортованих з Австрії мігрантів були засуджені під час свого перебування в Австрії. За словами міністра внутрішніх справ Австрії Герберта Кікля, робиться все можливе, що б злочинці як можна швидше покидали територію країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України