Авторські статтіФотогалерея

Японська принцеса Мако у фотографіях

За традицією, щоб вийти заміж за простолюдина, японській принцесі доведеться відмовитися від титулу. Саме це і збирається зробити Мако, після того як попросити дозволу у свого діда – імператора Японії. Але Мако не звикати ламати традиції, адже вона стала першим членом японської імператорської сім’ї, яка відвідував університет!

1. Молоді люди навчалися в одному університеті – Міжнародному християнському університеті в Токіо.

Хлопця звуть Кей Комура, і він познайомився з принцесою в ресторані приблизно 5 років тому, і з тих пір вони стали зустрічатися. Кей Комура просуває пляжний туризм.

2. Як тільки молоді вимовлять весільні клятви, Мако перестане бути принцесою і стане звичайною простолюдинкою, як того вимагає звичай.

Однак навряд чи це стане проблемою, адже батьки Мако вже схвалили її вибір супутника життя, так і жінки не успадковують японський трон.

3. А ось батько і брат Мако є претендентами на трон, праворуч на фото – наслідний принц Нарухіто.

4. До весілля має відбутися заручини, а потім Мако і Кей повинні будуть з’явитися до імператора та імператриці з офіційним візитом, щоб повідомити про швидке весілля.

Саме тоді і буде обібрана дата свята.

5. На відміну від королівських родин Європи, японська імператорська родина воліє не вести публічне життя, хоча вони багато подорожують і з’явлаються на культурних заходах.

Вона стала першим членом імператорської сім’ї, яка навчався в університеті.

7. Також в рамках програми з мистецтва вона вчилася в Единбурзькому університеті в Шотландії з обміну.

8. Ступінь магістра принцеса також отримувала у Великобританії, але вже в Університеті Лестера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України