Яку таємницю несе в собі остання цифра року вашого народження

Перевірте свою дату

Число і місяць народження визначає особливості особистості людини.

Однак не варто недооцінювати значимість року народження. В нумерології особливу роль грає остання цифра року. Вона визначає, який з 5 китайських елементів властивий вам і як він впливає на ваш характер.

0-1 (метал)

Люди, народжені під заступництвом металевих елементів, є сильними і наполегливими особистостями, які не звертають уваги ні на що, крім своїх кінцевих цілей. Вони готові зробити все, щоб отримати бажане, навіть якщо заради цього доведеться зіпсувати стосунки з оточуючими. Для них властивий трудоголізм. Вони люблять і цінують самотність, не терплять суєти і галасливих компаній. Такі люди відрізняються суворим характером, володіють відмінними навичками самоконтролю.

2-3 (вода)

Люди, яким протегує вода, відрізняються аристократичністю, чутливістю, ніжністю і делікатністю. В житті вони найбільше цінують сім’я ю і дітей, намагаються оточити себе вірними і надійними друзями. Вони панічно боятися самотності, а тому намагаються завжди знаходитися серед людей. Ті, хто народився під заступництвом водної стихії, володіють розвиненою інтуїцією аж до екстрасенсорних здібностей. Це дуже творчі люди, для яких характерно розвинене уяву і всебічна розвиненість.

4-5 (дерево)

Люди, яким протегує такий елемент, як дерево, відрізняються самодостатністю, працьовитістю і організованістю. Їх ключова рису – це пунктуальність. Вони ніколи і нікуди не запізнюються, не порушують дедлайнів. Ключова життєва потреба таких людей – це подорожі. Такі ексцентричні особистості не можуть довго перебувати в одній обстановці. Вони потребують змін і яскравих враженнях.

6-7 (вогонь)

Люди, яким протегує вогняна стихія, відрізняються спонтанністю, безстрашністю і навіть жорстокістю. Вони схильні до прийняття імпульсивних рішень. Для них нічого не варто кардинально змінити своє життя буквально в один момент. Такі люди постійно зайняті пошуком свого місця в житті, для них властиві коливання і невизначеність. Тім не менш, все, що вони роблять, вони сприймають з величезним ентузіазмом.

8-9 (земля)

Люди, яким протегує земна стихія, відрізняються гострим аналітичним розумом і прямолінійністю. Вони дуже чесні і тактовні, завжди з повагою ставляться до оточуючих. Вони дуже схильні контролю і маніпуляцій. Можна сказати, що вони живуть не своїм життям, а чужим розумом. –

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh