Життя

Яку таємницю несе в собі остання цифра року вашого народження

Перевірте свою дату

Число і місяць народження визначає особливості особистості людини.

Однак не варто недооцінювати значимість року народження. В нумерології особливу роль грає остання цифра року. Вона визначає, який з 5 китайських елементів властивий вам і як він впливає на ваш характер.

0-1 (метал)

Люди, народжені під заступництвом металевих елементів, є сильними і наполегливими особистостями, які не звертають уваги ні на що, крім своїх кінцевих цілей. Вони готові зробити все, щоб отримати бажане, навіть якщо заради цього доведеться зіпсувати стосунки з оточуючими. Для них властивий трудоголізм. Вони люблять і цінують самотність, не терплять суєти і галасливих компаній. Такі люди відрізняються суворим характером, володіють відмінними навичками самоконтролю.

2-3 (вода)

Люди, яким протегує вода, відрізняються аристократичністю, чутливістю, ніжністю і делікатністю. В житті вони найбільше цінують сім’я ю і дітей, намагаються оточити себе вірними і надійними друзями. Вони панічно боятися самотності, а тому намагаються завжди знаходитися серед людей. Ті, хто народився під заступництвом водної стихії, володіють розвиненою інтуїцією аж до екстрасенсорних здібностей. Це дуже творчі люди, для яких характерно розвинене уяву і всебічна розвиненість.

4-5 (дерево)

Люди, яким протегує такий елемент, як дерево, відрізняються самодостатністю, працьовитістю і організованістю. Їх ключова рису – це пунктуальність. Вони ніколи і нікуди не запізнюються, не порушують дедлайнів. Ключова життєва потреба таких людей – це подорожі. Такі ексцентричні особистості не можуть довго перебувати в одній обстановці. Вони потребують змін і яскравих враженнях.

6-7 (вогонь)

Люди, яким протегує вогняна стихія, відрізняються спонтанністю, безстрашністю і навіть жорстокістю. Вони схильні до прийняття імпульсивних рішень. Для них нічого не варто кардинально змінити своє життя буквально в один момент. Такі люди постійно зайняті пошуком свого місця в житті, для них властиві коливання і невизначеність. Тім не менш, все, що вони роблять, вони сприймають з величезним ентузіазмом.

8-9 (земля)

Люди, яким протегує земна стихія, відрізняються гострим аналітичним розумом і прямолінійністю. Вони дуже чесні і тактовні, завжди з повагою ставляться до оточуючих. Вони дуже схильні контролю і маніпуляцій. Можна сказати, що вони живуть не своїм життям, а чужим розумом. –

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України