Духовне

Диво існує: молитва здатна зцілювати та змінювати показники організму

Що вдалося з’ясувати?

Якщо читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос, змінюються внутрішні показники організму.

В Україні кожен рік і діти і дорослі з нетерпінням чекають дня Святого Миколая. І якщо для дітей цей день асоціюється з подарунками, то для дорослих це віра в те, що Микола-Чудотворець змінить життя на краще. А молитва до Миколая-Чудотворця вважається однією з найсильніших. Люди вірять, що завдяки їй можна допомогти собі чи близьким зцілитися, уникнути біди.

Чи дійсно молитви мають цілющу силу, вирішив перевірити український вчений і зробив це експериментальним шляхом. Про його дослідах, які тривалі 15 років, пише сайт “Голос українською”.

Ранкові молитви на кожен день – без Божого захисту нас швидше наздоганяє розчарування, смуток і біди. Молитися вранці дуже важливо, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього.

Михайло Лазорик, дослідник, кандидат медичних наук, автор 166 патентів і 15 ліцензій провів унікальне дослідження. Вчений брав венозну і капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові у досліджуваного. І вона відрізнялася показниками.

“Ще зі студентських років я займався дослідження лейкоцитів — це клітини крові, які захищають нас від проникнення хвороботворних мікробів. Я досконало вивчив явище фагоцитозу, коли лейкоцити пожирають інфекцію, визначив ферменти та деякі речовини в лейкоцитах і фагоцитах. Пізніше я випадково виявивши, що лейкоцити в капілярній та венозній крові мають різну активність, а також винайшов метод визначення цих клітин не тільки в мазку (загальноприйняте визначення лейкоцитарної формули крові), а в системі Si, коли їх можна визначати в конкретних цифрах на літр, а також виявити кількість мікробів, поглинених лейкоцитами (так зване мікробне число). А виявивши там зовсім інші закономірності, ніж у мазках. Зачепився за це, почав вивчати детальніше. Зокрема, вивчав ці зміни до та після різних хвороб, до і після впливу мінеральних вод, голкотерапії, лікування ваннами. Відомо, що після молитви і церковних співів людина відчуває спокій, духовне полегшення. А що ж відбувається на фізичному рівні? Зокрема, з нашої головної рідиною кров? Вісь це я і почав вивчати”, – розповідає Михайло Лазорика.

Вчений почав шукати добровольців, і це виявилося не простою справою. Люди, які погодилися, були різної статі, рівня освіти, соціального статусу, професій, хворіли на різні недуги (було і атеросклероз, і гепатит В, і ревматизм), зазначив Лазорика.

Перед досвідом брали капілярну і венозну кров, проводили її аналіз. Потім досліджуваний (або його знайомий) читав молитви хвилин 15-20 – це “Отче наш”, “Вірую”, “Царю Небесний”, псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові визначали кількісні та морфо-функціональні властивості її клітин.

“Кров ставала іншого на клітинному рівні! Пам’ять пам’ять пам’ятаю, наш перший досліджуваний мав остеомієліт (гнійне запалення кісток стегна після важкої аварії). В аварії загинув його брат, а від болю в кістках чоловік страшно мучився. Молитву читав не він, а спеціально запрошена особа. Коли порівняли показники крові до і після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижче, ніж до експерименту! Цей перший випадок лише підтвердив, що ми на правильному шляху”, – родповів вчений.

Всі подальші експерименти показали одне і ті ж: після молитви агресивність інфекції в організмі падала.

“В кожному досвіді ми виявили статистично достовірні зміни величин окремих показників клітин крові різних відділів судинного русла, що свідчить про те, що молитви є реальним чинником, який викликає зміни кількості та морфофункціональних властивостей клітин крові. А це, в свою чергу, є доказом того, що молитва дійсно впливає на організм на клітинному і субклітинному рівні”, – говорити навчань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України