Диво існує: молитва здатна зцілювати та змінювати показники організму

Що вдалося з’ясувати?

Якщо читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос, змінюються внутрішні показники організму.

В Україні кожен рік і діти і дорослі з нетерпінням чекають дня Святого Миколая. І якщо для дітей цей день асоціюється з подарунками, то для дорослих це віра в те, що Микола-Чудотворець змінить життя на краще. А молитва до Миколая-Чудотворця вважається однією з найсильніших. Люди вірять, що завдяки їй можна допомогти собі чи близьким зцілитися, уникнути біди.

Чи дійсно молитви мають цілющу силу, вирішив перевірити український вчений і зробив це експериментальним шляхом. Про його дослідах, які тривалі 15 років, пише сайт “Голос українською”.

Ранкові молитви на кожен день – без Божого захисту нас швидше наздоганяє розчарування, смуток і біди. Молитися вранці дуже важливо, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього.

Михайло Лазорик, дослідник, кандидат медичних наук, автор 166 патентів і 15 ліцензій провів унікальне дослідження. Вчений брав венозну і капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові у досліджуваного. І вона відрізнялася показниками.

“Ще зі студентських років я займався дослідження лейкоцитів — це клітини крові, які захищають нас від проникнення хвороботворних мікробів. Я досконало вивчив явище фагоцитозу, коли лейкоцити пожирають інфекцію, визначив ферменти та деякі речовини в лейкоцитах і фагоцитах. Пізніше я випадково виявивши, що лейкоцити в капілярній та венозній крові мають різну активність, а також винайшов метод визначення цих клітин не тільки в мазку (загальноприйняте визначення лейкоцитарної формули крові), а в системі Si, коли їх можна визначати в конкретних цифрах на літр, а також виявити кількість мікробів, поглинених лейкоцитами (так зване мікробне число). А виявивши там зовсім інші закономірності, ніж у мазках. Зачепився за це, почав вивчати детальніше. Зокрема, вивчав ці зміни до та після різних хвороб, до і після впливу мінеральних вод, голкотерапії, лікування ваннами. Відомо, що після молитви і церковних співів людина відчуває спокій, духовне полегшення. А що ж відбувається на фізичному рівні? Зокрема, з нашої головної рідиною кров? Вісь це я і почав вивчати”, – розповідає Михайло Лазорика.

Вчений почав шукати добровольців, і це виявилося не простою справою. Люди, які погодилися, були різної статі, рівня освіти, соціального статусу, професій, хворіли на різні недуги (було і атеросклероз, і гепатит В, і ревматизм), зазначив Лазорика.

Перед досвідом брали капілярну і венозну кров, проводили її аналіз. Потім досліджуваний (або його знайомий) читав молитви хвилин 15-20 – це “Отче наш”, “Вірую”, “Царю Небесний”, псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові визначали кількісні та морфо-функціональні властивості її клітин.

“Кров ставала іншого на клітинному рівні! Пам’ять пам’ять пам’ятаю, наш перший досліджуваний мав остеомієліт (гнійне запалення кісток стегна після важкої аварії). В аварії загинув його брат, а від болю в кістках чоловік страшно мучився. Молитву читав не він, а спеціально запрошена особа. Коли порівняли показники крові до і після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижче, ніж до експерименту! Цей перший випадок лише підтвердив, що ми на правильному шляху”, – родповів вчений.

Всі подальші експерименти показали одне і ті ж: після молитви агресивність інфекції в організмі падала.

“В кожному досвіді ми виявили статистично достовірні зміни величин окремих показників клітин крові різних відділів судинного русла, що свідчить про те, що молитви є реальним чинником, який викликає зміни кількості та морфофункціональних властивостей клітин крові. А це, в свою чергу, є доказом того, що молитва дійсно впливає на організм на клітинному і субклітинному рівні”, – говорити навчань.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh