Життя

Дві ідеальні пари зодіакального кола і їх підступні розлучниці

Які це знаки?

Сумісність – важливий критерій при виборі пари. Відповідні один одному знаки будують міцні відносини і здатні багато чого пережити. Але жінкам не варто втрачати пильність. Увагу партнера може переключитися на чарівну розлучницю.

 

Чоловік-Рак. Діва проти Ріб

Рак і Діва чудово доповнюють один одного. Врівноважена Діва спокійно переносити емоційні вибухи Раку, не даючи бурі почуттів перерости в скандал. А що потребує материнської турботи Рак відчуває умиротворення поруч з доброї і розуміючою Дівою. Вона сприймає спроби маніпулювати нею, як пустощі, і навіть іноді підіграє в цьому своєму коханому.Їм комфортно в парі.

Але є ймовірність, що люблячий увагу Рак заскучає з емоційно закритою дівою, яка, в силу особливостей знака та інфантильності партнера, багато часу приділяє роботі.

І тут на горизонті може виникнути представниця рідного для Раку стихії — Риби.

Головні переваги Риб у відносинах – вміння вислухати, поспівчувати. Їм подобається роль жилетки. Зв’язок з одруженим чоловіком Риб ні краплі не бентежить. Навпаки, їм здається, що вони рятують прекрасного принца з атмосфери дуги і нерозуміння.

А Рак відчуває щирі почуття до обох жінок. Зробити вибір для нього неможливо. Він довго мучити їх і страждає сам.

 

Чоловік-Лев. Овен проти Ваг

Ні в одній парі ви не побачите такі емоції, як у Лева з Овном. Два яскравих лідера, вибухові й непередбачувані, вони володіють сильним магнетизмом. Їх життя наповнене пристрастю. Гучні скандали змінюються бурхливим примиренням.

Але Чоловік-Лев іноді втомлюється від такого шквалу пристрастей, його царственої натурі хочеться стабільності і спокою.

І якщо в цей момент на життєвому шляху Лева попадеться дама-Ваги, то чекай біди. Ваги спокійні і незворушні, вони двічі подумають, перш ніж вчинити дію, зважать всі за і проти.

Така поведінка здається мужньому Леву ознакою безпорадності і невинності, і дружній інтерес швидко переросте у щось більше.

Терези стануть серйозною суперницею для Овна. Загадковість, елегантність і манери, протилежні поведінки імпульсивного Овна, зроблять Ваг бажаною здобиччю для Лева.

І навіть якщо Левові  зрештою захочеться повернутися до своєї вогненної половинці, то дороги назад не буде. Овен ніколи не пробачить зради. Головне, щоб обійшлося без жертв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України