Дві ідеальні пари зодіакального кола і їх підступні розлучниці

Які це знаки?

Сумісність – важливий критерій при виборі пари. Відповідні один одному знаки будують міцні відносини і здатні багато чого пережити. Але жінкам не варто втрачати пильність. Увагу партнера може переключитися на чарівну розлучницю.

 

Чоловік-Рак. Діва проти Ріб

Рак і Діва чудово доповнюють один одного. Врівноважена Діва спокійно переносити емоційні вибухи Раку, не даючи бурі почуттів перерости в скандал. А що потребує материнської турботи Рак відчуває умиротворення поруч з доброї і розуміючою Дівою. Вона сприймає спроби маніпулювати нею, як пустощі, і навіть іноді підіграє в цьому своєму коханому.Їм комфортно в парі.

Але є ймовірність, що люблячий увагу Рак заскучає з емоційно закритою дівою, яка, в силу особливостей знака та інфантильності партнера, багато часу приділяє роботі.

І тут на горизонті може виникнути представниця рідного для Раку стихії — Риби.

Головні переваги Риб у відносинах – вміння вислухати, поспівчувати. Їм подобається роль жилетки. Зв’язок з одруженим чоловіком Риб ні краплі не бентежить. Навпаки, їм здається, що вони рятують прекрасного принца з атмосфери дуги і нерозуміння.

А Рак відчуває щирі почуття до обох жінок. Зробити вибір для нього неможливо. Він довго мучити їх і страждає сам.

 

Чоловік-Лев. Овен проти Ваг

Ні в одній парі ви не побачите такі емоції, як у Лева з Овном. Два яскравих лідера, вибухові й непередбачувані, вони володіють сильним магнетизмом. Їх життя наповнене пристрастю. Гучні скандали змінюються бурхливим примиренням.

Але Чоловік-Лев іноді втомлюється від такого шквалу пристрастей, його царственої натурі хочеться стабільності і спокою.

І якщо в цей момент на життєвому шляху Лева попадеться дама-Ваги, то чекай біди. Ваги спокійні і незворушні, вони двічі подумають, перш ніж вчинити дію, зважать всі за і проти.

Така поведінка здається мужньому Леву ознакою безпорадності і невинності, і дружній інтерес швидко переросте у щось більше.

Терези стануть серйозною суперницею для Овна. Загадковість, елегантність і манери, протилежні поведінки імпульсивного Овна, зроблять Ваг бажаною здобиччю для Лева.

І навіть якщо Левові  зрештою захочеться повернутися до своєї вогненної половинці, то дороги назад не буде. Овен ніколи не пробачить зради. Головне, щоб обійшлося без жертв.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh