Що ж готує для всіх нас останній місяць осені?

Розкажуть карти Таро.

Рак

8 мечів випало вам на листопад. Карта говорять про те, що в цьому місяці може дійти до вас якась не дуже приємна новина. Так само, в цьому місяці, можливі труднощі з реалізацією планів. Спробуйте поглянути на проблему під іншим кутом, і вихід знайдеться. Всі труднощі і затримки цілком можуть бути із-за ваших власних страхів і обмежень.

Водолій

Справедливість буде головною темою цього місяця. Приказка підходяща для листопаду — що посієш, те й пожнеш. Настав час збирати плоди посівів і чекати розвороту подій залежно від якості вашого життя в попередній час. Але очевидно одне, або в цьому місяці ви отримаєте заслужену нагороду або заслужене покарання.

Риби

Шістка Палиць у цьому місяці обіцяє якусь перемогу. Ця перемога може бути і на любовному фронті, і в професійному середовищі, і у фінансових питаннях, а може це перемога над хворобою. У будь-якому випадку, у листопаді ви відчуєте себе героєм якогось сценарію вашого життя, у вас буде привід відзначити свій тріумф. Якщо для вас зараз актуальні професійні питання, то тут ви можете відчути себе на гребені хвилі і самі зможете встановлювати курс вітру. В особистих відносинах, також, карта обіцяє взаєморозуміння в партнерстві.

Лев

Четвірка Кубків каже, що ви можете бути схильні до нудьги та зневіри. Цілком можливо, що ви не помічаєте чогось важливого у своєму житті, а воно у вас під носом. По суті, цей аркан непоганий, він просто хоче сказати Левам по-дружньому про те, що негативний погляд на світ і згаслі очі утримують вас від прийняття правильних рішень і уповільнюють прихід вашої задоволеності.

Діва

Трійка Жезлів в листопаді може говорити про те, що у вас настав період стабільності й успіху. Слід продовжувати рухатися вперед у своїх починаннях і не зупинятися. Головний зміст карти – надія на краще. При такій карті емоційний стан, як правило, оптимістичний, ви ростете особистісно, а разом з цим зростає і рівень життя. Рада цієї карти: освоювати нові горизонти, приймати запропоновану допомогу і не нехтувати порадами. Сприятливі по цій карті і особисті відносини, можливі пояснення в любові, заручини. Якщо ваші стосунки на межі розриву, то Трійка Жезлів зазвичай передвіщає, що ви прийдете до твердого рішенням розлучатися або продовжувати стосунки з людиною.

Стрілець

Четвірка Жезлів віщує отримання заслуженої нагороди або вдалого завершення якоїсь справи. Виконана робота, можна збирати плоди і святкувати. Також ця карта є знаком удачі, возз’єднання з іншою людиною або успішного прибуття куди-небудь. В любовних відносинах карта також сприятлива. Вона обіцяє гармонійні відносини з партнером готуємо йти на зустріч.

Овен

Карта Закохані випадає вам другий місяць поспіль і віщує романтичні відносини або актуальність сфери партнерства. Цей хороший місяць для одиноких Баранів – є шанс зустріти другу половинку. А для Овнів сімейних, карта обіцяє емоційну близькість з партнером. Якщо в минулому у вас був конфлікт, то можливо примирення. Аркан закохані – це відносини не просто романтичного характеру, це відносини, коли кожен з партнерів здатний пройти з іншим і через біди, і через радості – у такому разі шлюб буде міцним і непохитним, як скеля. У загальному випадку, аркан Закохані закликає Овнів вступати в альянс, не діяти поодинці, а разом з партнерами, як діловими, так і особистими.

Телець

Вам випав Туз Мечів – це карта сили, нових починань, рішучості. Не нерідко по цій карті проходять конфлікти з партнерами, спалювання мостів. У будь-якому разі, якщо ви вирішите діяти, то будете діяти активно. Швидше за все, в листопаді, ві чітко визначте, чого хочете і чого не хочете, а потім будете рухатися в потрібному напрямку. Рішення тільки у ваших руках. В особистих стосунках можуть бути обговорення поточних питань, але на компроміси буде йти важко. Рада цієї карти: направити всю розумову енергію на творення. Агресія призведе до саморуйнування, а розважливість і емоційний холод – до конфліктів.

Близнюки

Карта Сонце в листопаді передвіщає безліч подарунків, приємних зустрічей, безтурботне проведення часу. Якщо у вас є якесь бажання, то по цій карті воно збудеться. Можливо, вас чекає поїздка в теплі країни, а може просто настає біла смуга в житті. Коли випадає аркан Сонце, то у вас є мета або якесь заняття, навколо якого обертаються ваші інтереси. Якщо в особистому житті були раніше якісь конфлікти, то в цьому місяці вони можуть вирішитися. Також, карта Сонце може давати ясність в розумінні якихось промов.

Козеріг

Двійка Жезлів говорити Козерогам про те, що в цьому місяці вони можуть відчути достатня сил і влади, щоб досягти бажаного. Може статися раптове подія, яка принесе Козерогам вигоду. Також, деякі можуть зіткнутися з роздоріжжям, коли необхідно буде приймати якесь важливе рішення. В особистих стосунках, карта може вказувати на тимчасово е охолодження почуттів. Рада цієї карти – не приймати важливих рішень, поки ви в ньому не будете повністю впевнені.

Ваги

Сімка Мечів попереджує: будьте уважні — вушка на маківці, пильне око і максимум пильності. У листопаді шахраї і злодії можуть перебувати поруч з вами. Не залишайте речі без нагляду, 10 разів перечитуйте важливі документи, перш ніж щось підписати. Остерігайтеся підступів ворогів. У відносинах може простежуватися фальш. Не намагайтеся вивести партнера на чисту воду погрозами, а краще відверто поговорите з ним. Якщо у вашому житті склалася конфліктна ситуація, то не йдіть напролом, а намагайтеся піти на якісь виверти, проявити кмітливість, спритність, хитрість розуму. В іншому випадку, ви залишитеся в програші. Цей аркан вподобу дипломатичним людям, тому, Ваги, не лізьте в конфліктні ситуації в листопаді, а якщо такі і будуть, то намагайтеся знайти з них найбільш мирний вихід.

Скорпіон

Четвірка Пентаклей говорити про те, що для вас настав час матеріального спокою і порядку, альо в тій же година карта може вказувати і на ті, що ви припинили свій матеріальний ріст, воліючи залишатися в зоні комфорту, задовольняйтеся тим, що маєте. В любовних відносинах карта обіцяє також спокій. Можуть виникнути відносини на матеріальній ґрунті. Якщо ви давно про щось мрієте, то з великою ймовірністю подія здійсниться. Карта радить оберігати своє майно в цьому місяці, не влазити в інвестиції, не давати в борг. З одного боці, Четвірка Петаклей — сприятлива карта, що символізує достаток чи можливість здійснити матеріальні прагнення, з іншого боку – це карта ще й скупих людей. Тому, в листопаді, можуть бути якісь бюрократичні зволікання чи відмова у кредиті, інвестиції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh