Головна причина хвороб і старіння людини – зашлакованість організму

Головною, якщо не єдиною причиною дефіциту вільної енергії є зашлакованість організму, що на додачу до всього, служить джерелом і першопричиною всіх хвороб.

Тіло звичайної людини зберігає в собі частинки загиблих клітин, білкову та жирову масу — нею захаращені міжклітинні простори і буквально нафаршировані лімфатичні і кровоносні судини. Це сміття заважає нормальному функціонуванню організму — він перешкоджає «спілкування» клітин, знижуючи силу електричних сигналів, що передаються ними один одного.

Такі глобальні проблеми, як надмірна вага, хвороби, старіння, депресія, песимізм, відсутність життєвої сили зобов’язаннями пов’язані своїм походженням жахливого неуцтву.

А причина елементарна — неправильне харчування. Але навіть суворе вегетаріанство ні до чого не призведе, якщо не знати і не дотримуватися принципів правильного харчування. А ці принципи насправді дуже прості, і розроблялися вони не світилами науки, а самою Природою.

Травлення влаштовано особливим чином: для засвоєння продуктів необхідно, щоб вони надходили окремо, послідовно, не змішуючись один з одним. Якщо це правило порушується, їжа не перетравлюється і починає гнити, засмічуючи і отруюючи весь організм. Продукти, піддані тепловій обробці, є воістину екстремальним навантаженням для організму, оскільки майже все цінне в них знищено.

У природі ні одна жива істота не готує корм на вогні. Кулінарія з’явилася порівняно недавно, а ось травний тракт формувався мільйони років.

Люди старанно дотримуються зовнішньої гігієни, а про внутрішню мало хто замислюється. Між тим всередині тіла звичайної людини знаходиться цілий склад сміття — його не видно, але по вазі набереться кілька (буває, десятків) кілограм. Видільні системи не встигають справлятися з відходами, і організм змушений розпихати весь цей бруд, куди тільки можливо. В результаті тіло починає дуже швидко забиватися і походити на стару сантехніку, яку ніколи не чистили.

Резерви організму величезні, тому людина інколи примудряється протриматися до сімдесяти, а то й більше років. Проте всьому приходити кінець. Вже знаходячись на середині життєвого шляху, людина починає відчувати наслідки зашлакованості: хвороби, надмірна вага, млявість, та й взагалі, сили вже не ті, та все не так, як було раніше, в юності.

Вся справа в тому, що енергетичне тіло людини чуйно реагує на засмічення його «каналізації». Чакри закупорюються, енергетичні канали звужуються, потік енергії перетворюється в слабкий струмочок, що призводить до втрати життєвої сили. Послаблення енергетики, в свою чергу, тягне за собою патологічні порушення у фізичному тілі. Виходить замкнуте порочне коло. Якщо ви не володієте своїм тілом, як же ви можете володіти реальністю?

Адже можна повернути колишню бадьорість і навіть знайти таке здоров’я, якого у вас ніколи не бувало! Але для цього потрібно перетворити мертву кухню в живу.

Що у вас там: плити, каструлі, сковорідки? Якщо ви захочете позбавити своє тіло від сміття, а до вільного часу додати багато годин, які раніше втрачалися біля плити, то скоро всі ці пристосування для умертвіння продуктів зникнуть з вашої кухні.

Перше, з чого слід почати, — прочистити свою печінку. Робити це потрібно поступово, у кілька етапів:

 • послідовне харчування,
 • роздільне харчування, відмова від деяких продуктів,
 • сироїдіння.

Якщо відразу перейти до вживання виключно натуральних продуктів, то можна просто не витримати різких змін, так і організму необхідний час, щоб перебудуватися.

Принцип послідовного живлення полягає в тому, щоб їсти не відразу всі одночасно, а спочатку один вид продуктів, потім інший і так далі. В першу чергу з’їдається те, що швидше засвоюється. Коли їжа проходить через шлунково-кишковий тракт окремими кулями, це набагато полегшує її перетравлення і зменшує кількість шкідливих відходів. Пити можна тільки за п’ятнадцять хвилин перед їжею або через дві години після їжі. В іншому випадку, розбавляється шлунковий сік, і їжа не засвоюється, а просто гниє.

Другий етап, до якого бажано переходити якнайшвидше, — це роздільне харчування, що передбачає не лише послідовне вживання продуктів, але і лише тих, які один з одним поєднуються. Хоча, по правді сказати, несумісні практично всі з них. Час і умови переварювання різних продуктів сильно відрізняються, тому, якщо їх змішувати, неминуче виникають «відходи виробництва», які, не встигаючи виводитися, відкладаються в організмі у вигляді жиру і шлаків. Єдине, що поєднується майже з усім, — це свіжа зелень. Тому в ідеалі кількість продуктів, вживаних за один прийом їжі, повинна бути зведена до мінімуму.

Цілий ряд продуктів потрібно поступово взагалі виключити з свого раціону. Це, насамперед:

 • зернові,
 • крупи,
 • вироби з білої муки,
 • дріжджовий хліб,
 • молоко,
 • консерви.

Нічого цінного в цих стравах немає. Наприклад, все корисне, що є в зернах, знаходиться в зародку і оболонці. Біла мука вищого сорту виходить шляхом очищення зерна пшениці від оболонки і зародка. Таким чином, все цінне віддаляється, а залишається лише мертва маса, що складається в основному з крохмалю. Ця млява частина зерна передбачена природою як будівельний матеріал, свого роду бочка з жиром для зародка. Потім в борошно додають штучні вітаміни, хімію тобто.

Харчуватися виробами з білого борошна вищого сорту — це все одно, що купити в магазині крохмаль і навертати його ложкою за обідом.

Печінка засмічується мазутообразною масою, крохмаль осідає в організмі у вигляді слизу, стінки кишок забиваються нальотом.

Зернові до того ж містять дуже погано збалансований білок. Як це не дивно, краще харчуватися м ясом, ніж кашами і макаронами.

А в молоці міститься казеїн, завдяки якому у тварин ростуть роги і копита. Молоко в організмі людини перетворюється у ксерогель — це щось на зразок столярного клею.

Ось такі моторошні описи можна продовжувати ще дуже довго.

Як же людина примудряється при всьому цьому жити і ще відчувати себе більш-менш здоровим? Справа в тому, що вона просто не знає, що таке справжнє здоров’я — не відчуває, з самого народження. Тому не треба приводити шаблонних виправдань типу «споконвіку всі так харчувалися», звичайно, якщо ви не хочете мати ті ж проблеми, що й у всіх.

У кінцевому підсумку в раціоні повинні залишитися тільки натуральні продукти:

 • свіжі, морожені або сушені овочі та фрукти,
 • морські водорості,
 • горіхи,
 • насіння,
 • мед,

і ніякої теплової обробки — все у сирому вигляді. (Тільки не треба називати горіхами арахіс — це боби, причому не дуже корисні.)

Але різкий перехід від звичних продуктів до сирим овочів і фруктів ні до чого доброго не призведе. Організму потрібен час, щоб звикнути і перебудуватися.

Тому перехід треба робити поступово, зменшуючи в своєму раціоні частку вареної рослинної їжі і збільшуючи частку сирої.

Якщо людина все життя харчувався переважно обробленою їжею, то і мікрофлора у нього пристосована саме до такого раціону. Різкий перехід в принципі можливий, але це для тих, у кого досить міцне здоров’я.

Мікрофлора повністю перебудовується протягом року. До кінця цього терміну в раціоні більше не повинно залишатися ніякої обробленої їжі.

Може здатися, що перейти на сироїдіння надзвичайно важко. Чим же харчуватися, наприклад, взимку?

В раціон можна включити проростки пшениці, кукурудзи, квасолі, нуту.

Технологія приготування дуже проста:

 • З раннього ранку насіння замочуються у води.
 • Увечері засипаються в друшляк або сито, промиваються і накриваються мокрою марлею.
 • Вранці ви побачите живу їжу.

Кукурудзу і квасолю (переважно брати червону — вона корисніша) потрібно вимочувати добу і пророщувати стільки ж або довше, іноді промиваючи.

Пшеницю і кукурудзу можна їсти в сірому вигляді. Проростки пшениці мають виключно цілющими властивостями. Жувати їх потрібно ретельно (хоча б по дві столові ложки в день), але якщо при цьому в роті утворюється резиноподібна субстанція, значить, даний сорт не годитися і треба шукати іншого.

У бобових, на шкоду, в сирому вигляді смак не дуже приємний. Доведеться їх кинути в окріп і лише довести воду до кипіння. Маш досить просто залити окропом і залишити хвилин на десять.

Як готувати живу воду

1. Спочатку потрібно відстояну водопровідну воду довести до кипіння «білим ключем» у п’ятилітровій емальованій каструлі і швидко остудити в холодній ванні. Це перша стадія структуризації. Така вода вже на порядок корисніша, в порівнянні з просто кип’яченою.

2. Покласти в каструлю п’ять-сім камінчиків чорного кременю, який можна купити в аптеці, накрити марлею і залишити на два дні. Потім акуратно перелити воду в іншу ємність, причому нижній шар у два-чотири сантиметри слід викинути, бо кремінь осаджує патогенні мікроорганізми і чужорідні хімічні елементи.

Кремнієва вода вже володіє цілющими властивостями — вона ще більше структурована і насичена кремнієм — самим необхідним мікроелементом, при нестачі якого в організмі не засвоюються майже всі інші.

3. Отриману воду поставити в морозильну камеру. Як тільки на поверхні і біля стінок каструлі утворюється перший лід, воду переливають в пластмасову ємність, яку знову потрібно ставити в морозильну камеру. Перший лід викидають, позбавляючись таким чином від важкої води. Важка вода містить ізотопи водню-дейтерій і тритій, замерзає за температури +3°С і несприятлива для організму.

Останнє заморожування слід проводити саме в пластмасовій ємності, тому що емаль на каструлі може потріскатися. Коли вода замерзне на дві третини, у льоді потрібно зробити отвір і вилити воду, що залишилася, — цей «розсіл» містить всі небажані домішки. Тепер залишилося почекати, поки лід розтане при кімнатній температури, в результаті чого вийде тала вода найвищої якості, яка ще називається протиєвою, оскільки очищена від важких ізотопів.

4. На завершення, якщо у вас є кільцеподібний магніт або магнітна воронка, пропустіть через неї воду, щоб ще більше зміцнити структуру. Отримана вода володіє цілющими властивостями — вона очищає організм і при тривалому вживанні позбавляє від цілого ряду захворювань. Термін збереження її властивостей обмежений — близько семи годин. Таку воду ви не купите ніде і ні за які гроші.

Може виникнути питання: а як же їсти в сирому вигляді продукти, які необхідно готувати, наприклад картоплю, кабачки? Тоді зустрічне питання: а чи потрібно це?

Овочі з високим вмістом крохмалю не дають організму нічого, крім порожніх калорій і слизу — ось звідки береться захворювання, назване застудою.

Від сирої їжі просто неможливо погладшати, незалежно від кількості з’їдених калорій!

По мірі переходу на сирі страви може виникнути один або декілька очисних криз, під час яких відбувається загострення старих хвороб. Не варто турбуватися і намагатися якось лікувати хворобливі прояви. Вони свідчать про те, що організм, нарешті, позбавляється від мотлоху, накопиченого за багато років, і перебудовується на нормальний режим роботи. Єдина міра, яка буде корисна під час кризи, — це голодування на дистильованій (кип’яченій) воді протягом одного або декількох днів.

Головне при цьому — не турбуватися. Організм очиститися і прийде в норму. Але йому треба допомогти. Обов’язково включити в раціон морські водорості, квітковий пилок і лляну олію, що дозволить протягом перехідного періоду компенсувати тимчасовий дефіцит необхідних речовин

Автор: Вадим Зеланд
уривок з книги: «Звільняємо свідомість: починаємо розуміти, що відбувається»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh