Життя

Якщо він справді твій Єдиний, то у ваших відносинах будуть ці 8 промов

Але як знати, що людина, з яким ви зараз — вона тимчасова або вже знайдена вами половинка? На те є кілька ознак.

Як казав один американський письменник Річард Бах, «ваш чоловік — той, у кого є ключі до ваших замків, і коли у вас є ключі до замків. Коли ви відчуваєте себе досить безпечно, щоб відкрити йому замки на своєму серці, щоб показати себе справжніх, щоб бути чесними у того, хто ви».

І в цьому хаотичному світі нам доводитися пробувати набагато більше відносин, ніж хочеться, щоб нарешті знайте свою людину. Тому що дійсно не кожен може наповнити ваше серце так, як ВАШ чоловік, ваша половинка.

Але часто ми погоджуємося на щось менше, щось середнє. По-перше, тому що боїмося і зовсім залишитися одні. По-друге, тому що не віримо, що таки зустрінемо свого Єдиного.

Але нам доведеться пройти через кілька відносин, перш ніж ми знайдемо свою ідеальну пару. Але як знати, що людина, з яким ви зараз — він тимчасовий або вже знайдена вами половинка? На ті є кілька ознак.

1. Це щось всередині.

Описати, що ви будете відчувати поруч зі своєю половинкою, важко. Це дуже глибока емоція, яку неможливо виразити словами.

2. Дежавю.

Якщо ви зустріли вашу половинку, ви будете відчувати, немов ви знаєте один одного вічність, немов ви завжди були разом. Деякі називають це спогадами з минулого життя, в якій ви теж були пара.

3. Ви просто розумієте один одного.

Іноді вам не потрібно закінчувати речення, іноді навіть не треба починати їх: ви розумієте один одного з півслова, з півпогляду. Може у вас таке з кращим другом або мамою, а тепер ви знайшли це і в своїй людині.

4. Ви закохані в його недоліки.

Не буває ідеальних відносин, але ваш зв’язок буде сильніше будь-яких труднощів. Спорідненим душам легше прийняти один одного, легше любити навіть недоліки один одного.

5. Відсутність байдужості.

Будь у вас хороший період або складний, ваші відносини відрізняються особливою інтенсивністю та емоційністю. Найголовніше те, що навіть у скрутні часи ви зосереджені на вирішенні проблеми.

6. Ви разом проти всього світу.

Ви відчуваєте, що коли ви разом, вам нічого не страшно, що ви готові з усім впоратися. Ви єдині, і це додає сил.

7. Ви відчуваєте себе в безпеці.

Поруч з цією людиною ви відчуваєте себе захищеними і в тихій гавані. З ним завжди як вдома.

8. Ви не можете уявити своє життя без нього.

Це не та людина, від якої ви можете легко піти. Ви знаєте, що готові за нього боротися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України