Життя

У вас є ціле життя, щоб знайте свою любов, тому залишайтеся одні скільки зможете

Не дивуйтеся, якщо тільки ви одна серед всіх подруг ще не заміжня і без дітей. Не обманюйте себе, змушуючи себе повірити, що вам буде краще у відносинах з ким-то.

Якщо ви зустрічаєте того, хто робить вас щасливішими, ніж ви коли-небудь були, хто змушує вас із задоволенням прокидатися вранці, хто мотивує вас ставати краще, тоді зустрічайтеся з цією людиною. Будуйте з ним стосунки. Будьте з ним. Проведіть з ним вічність.

Але якщо ви поки не знайшли такої людини, тоді залишайтеся одні так довго, скільки вам потрібно. Не соромтеся говорити своїм родичам, що ви одна, коли ви збираєтеся у свята, і вони запитують про ваше особисте життя. Не дивуйтеся, якщо тільки ви одна серед всіх подруг ще не заміжня і без дітей. Не обманюйте себе, змушуючи себе повірити, що вам буде краще у відносинах з ким-то.

Краще залишатися однією, ніж зустрічатися з тим, хто годинами відповідає на ваше просте повідомлення, або з тим, кого ви не хочете відповідати, тому що, чесно кажучи, ві можете обходитися і без спілкування з ним.

Краще залишатися однією, ніж зустрічатися з тим, хто зривається на вас, за кожну дрібницю, або з тим, хто дратує вас, коли вам потрібно поїхати до його батькам або на зустріч з його друзями.

Краще залишатися однією, ніж зустрічатися з тим, хто хоче бачити вас частіше, ніж ви його. Хто любить вас більше, ніж ви його Або навпаки.

Замість того, щоб бути з кимось токсичним для вас, або навпаки з самою хорошою людиною, до якої ви нічого не відчуваєте, краще почекайте. Зачекайте відносин, в яких всі почуття будуть взаємними. В яких ви обидва будете без розуму один від одного. В яких ви будете бачити один з одним майбутнє.

Це природно, що ви відчуваєте тиск, коли всі навколо одружуються, виходять заміж і заводять дітей. Але у вас попереду ціле життя. У вас є година реалізувати свої мрії. Час завести нових друзів. Час побудувати кар’єру. І більш ніж достатньо часу, щоб знайте свою любов.

Так що вистачить лаяти себе за те, що ви розлучилися з людиною, з яким були багато років, але відчули, що це не ваше. Або за те, що вже давно не ходили на побачення. Вистачить лаяти себе за те, що не можете знайте собі пару.

Ви в праві бути одна. Ви в праві цілувати неправильних людей, намагатися будувати з ними стосунки. Ви в праві експериментувати, набиратися досвіду.

Ви в праві шукати свою любов в своєму власному темпі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України