Авторські статті

Кримчани обурені ставленням російської влади до катастрофи на заводі Титан, – Портніков

За останній час в Росії відбулося одразу дві події, які показали справжнє ставлення російської влади до долі простих людей. Перші два дні після того, як трапилася аварія на Кримському «Титані» кримчанам довелося самим бити на сполох, рятуватися від катастрофи. Російським окупантам було найголовніше замовчати проблему, спустити все на гальмах і, можливо, якби щось подібне сталося в самій Росії, подалі від України, то так би і сталося. Людям просто не дали б розповісти про проблеми, поставили перед вибором – подачка у кілька тисяч рублів матеріальної допомоги або мавпятник в КПЗ. Про це у своєму блозі пише український політолог, публіцист Віталій Портніков.

Він зазначає, що ще краще ставлення Кремля до росіян показали недільні акції протесту, коли силовики гамселили палицями і старих, і дітей за те, що ті вирішили не погодитися з політикою влади і вийшли публічно про це заявити.

За словами Портнікова, якщо росіяни до такого звернення «з-під палиці» звикли, то кримчани обурені. Справа тут не у всесильній українській демократії, а в тому, що, якщо на заводі умовного Фірташа починав твориться безлад, то yf цей самий завод з подачі умовного Коломойського прийшла б знімальна група і показала весь цей безлад.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України