Якщо політичні переслідування Порошенко не припиняться, іншого траншу МВФ Україна не отримає, – Нусс

Як тільки ймовірність дефолту подолана і перший транш МВФ – 2,1 мільярдів з 5 запланованих вже в дорозі, президент Зеленський переходити в активну фазу політичного переслідування Петра Порошенка, якому вручили підозра абсурдній справі. Вже не кажучи про те, що владі вдалося досягти позитивного результату в переговорах з МВФ і виконати умови для отримання кредиту виключно завдяки послідовній позиції парламентської опозиції в особі фракції «Європейська солідарність», так ще й переслідування одного з самих популярних лідерів української опозиції Петра Порошенка – суто політичні. Як інформує наш сайт, про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, найцікавіше, що ці політичні переслідування мають свого замовника – Володимира Зеленського і на це буде обов’язкова міжнародна реакція.

Павло Нусс підкреслює, у відносинах зі своїми основними опонентів, так, втім, як і у відношенні з нашими стратегічними партнерами Зеленський остаточно ставши на шлях Януковича, який передбачувано закінчиться сумно як для країни так і для самого Зеленського та його оточення. Якщо все так і продовжуватиметься, іншого траншу МВФ може і не бути. Найімовірніше, не буде. Так точніше.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh