Авторські статті

Якщо політичні переслідування Порошенко не припиняться, іншого траншу МВФ Україна не отримає, – Нусс

Як тільки ймовірність дефолту подолана і перший транш МВФ – 2,1 мільярдів з 5 запланованих вже в дорозі, президент Зеленський переходити в активну фазу політичного переслідування Петра Порошенка, якому вручили підозра абсурдній справі. Вже не кажучи про те, що владі вдалося досягти позитивного результату в переговорах з МВФ і виконати умови для отримання кредиту виключно завдяки послідовній позиції парламентської опозиції в особі фракції «Європейська солідарність», так ще й переслідування одного з самих популярних лідерів української опозиції Петра Порошенка – суто політичні. Як інформує наш сайт, про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, найцікавіше, що ці політичні переслідування мають свого замовника – Володимира Зеленського і на це буде обов’язкова міжнародна реакція.

Павло Нусс підкреслює, у відносинах зі своїми основними опонентів, так, втім, як і у відношенні з нашими стратегічними партнерами Зеленський остаточно ставши на шлях Януковича, який передбачувано закінчиться сумно як для країни так і для самого Зеленського та його оточення. Якщо все так і продовжуватиметься, іншого траншу МВФ може і не бути. Найімовірніше, не буде. Так точніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України