Мер Праги підтримав ідею заборонити кінні вози в місті

Мерія Праги може заборонити використання у центрі міста кінних возів. Відповідну ініціативу восени на обговорення міської ради винесе член правлячої коаліції Їржі Поспішил.

За його словами, використання возів на жвавих міських вулицях на догоду туризму неетично і межує із знущанням над тваринами. Коні відчувають сильний стрес від шуму машин і великого скупчення людей. Крім того, їм доводиться дихати вихлопними газами і годинами стояти під палючим сонцем в очікуванні клієнтів, як це відбувається, наприклад, на Староместскій площі.

Крім того, самі пражани скаржаться на забруднення вулиць гноєм і неприємний запах, а автомобілісти – на труднощі на дорогах, які створюють вози.

Адміністрація Праги 1 заявила, що готова обговорювати дану ініціативу, оскільки «центр міста повинен пропонувати туристами такі можливості, які не знижували б комфорт місцевих жителів».

У свою чергу глава Праги 7 Ян Чижинский сказав, що якщо експерти визнають, що використання коней в центрі міста завдає їм шкоди і призводить до страждань, то мерія однозначно повинна втрутитися і почати регулювати цей бізнес.

Мер Праги Зденек Гржиб і піратська партія, членом якої він є, ініціативи висловили однозначну підтримку.

Навіть якщо заборона буде прийнята, поки неясно, коли вона вступить в силу. Поспішил побоюється, що якщо діяти швидко, то підприємці можуть продати непотрібними коней на бійню. Тому він розглядає варіант плавного заборони, коли нинішнім коням дозволять «доопрацювати», а нових тварин їм на зміну брати буде вже не можна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh