Політолог: на Януковича пару років добивали за Тимошенко, цього разу буде усе набагато серйозніше

Те, що відбувається навколо вручення Офісом Генпрокурора підозри п’ятому президенту Порошенко крім як повним юридичним абсурдом без будь-яких ознак правових норм не назвеш. Застосувати ці кваліфікації в таких епізодах, а саме призначення першого заступника Служби зовнішньої розвідки та двох членів ВРП, в принципі неможливо. Про це вже говорили не тільки адвокати Порошенко, але і його затяті опоненти і навіть вороги. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише український політолог і блогер Тарас Чорновіл.

Він зазначає, безнадійної була навіть кваліфікація перевищення повноважень, але мабуть Зеленський постукав ніжками і Венедіктова, і слідчі з ДБР наказ виконали. Це все не має жодного суднового майбутнього, ні яких-небудь інших правових наслідків, а ще є надія, що зовсім скоро з’явиться дуже жорстка реакції всього цивілізованого світу на цей правою свавілля в Україні.

«Коли Януковича пару років добивали за Тимошенко, хоча визнавали, що «вона крала, але посадили її не за це, а за політичними мотивами», то в цей раз буде все набагато серйозніше», – написав політолог.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh