Авторські статті

Підтримка “жовтих жилетів” у Франції означає відкласти питання санкцій проти Росії, – Сергій Таран

Серед тих, хто в захваті від бунту «жовтих жилетах» у Франції навряд знайдуться ті, хто розуміє, що всякі єврорухи за дешеву ковбасу і проти «євробюрократів» призведуть до того, що їх країни зосередяться на власних проблемах, економічній кризі, викликаному популістами і, відповідно, відкладуть «українське питання» в далекої ящик. Про це у своєму блозі пише політолог Сергій Таран.

Він зазначає, що для нас немає принципової різниці між «жовтожилетниками» і бізнесом, який хоче «скасувати санкції» – тому що і ті, і інші думали шлунком. Якщо виходити з наших інтересів, ми зацікавлені в єврорусі і політиків, які говорять про цінності і свободи, – це дає шанс говорити з західними партнерами на одній мові.

Зазначимо, після протестів у Франції в Україні багато заговорили про те, що це правильний рух і влада повинна чути свій народ. Президент Франції до останнього сподівався, що правоохоронцям вдасться придушити протести, але в підсумку здався, виступивши на телебаченні, де пообіцяв, що згортає свою реформу і ціни на паливо не будуть підвищуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України