Підтримка “жовтих жилетів” у Франції означає відкласти питання санкцій проти Росії, – Сергій Таран

Серед тих, хто в захваті від бунту «жовтих жилетах» у Франції навряд знайдуться ті, хто розуміє, що всякі єврорухи за дешеву ковбасу і проти «євробюрократів» призведуть до того, що їх країни зосередяться на власних проблемах, економічній кризі, викликаному популістами і, відповідно, відкладуть «українське питання» в далекої ящик. Про це у своєму блозі пише політолог Сергій Таран.

Він зазначає, що для нас немає принципової різниці між «жовтожилетниками» і бізнесом, який хоче «скасувати санкції» – тому що і ті, і інші думали шлунком. Якщо виходити з наших інтересів, ми зацікавлені в єврорусі і політиків, які говорять про цінності і свободи, – це дає шанс говорити з західними партнерами на одній мові.

Зазначимо, після протестів у Франції в Україні багато заговорили про те, що це правильний рух і влада повинна чути свій народ. Президент Франції до останнього сподівався, що правоохоронцям вдасться придушити протести, але в підсумку здався, виступивши на телебаченні, де пообіцяв, що згортає свою реформу і ціни на паливо не будуть підвищуватися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh