Євромайдан відрізняється від протестів “жовтих жилетів” відсутністю побитих вітрин та спалених авто, – блогер

Деякі користувачі соцмережі обурилися, побачивши фотографії двох чоловіків в жовтих жилетах на протестах в Парижі, які тримали прапор «ДНР», мовляв, не можна судити весь процес тільки за появи там прапора терористичної організації. Правильно, не можна. Розумні з цього прапору і не судять. Розумні судять по масі іншої інформації, якої повно в загальному доступі. Варто просто вивчити тему як стає очевидно, хто і що стоїть за жовтими жилетами. І дуже багато людей нікого висновки досить давно. Про це у своєму блозі пише блогер Катерина Золотарьова.

На її думку, за цими лівацькими «протестами» стоять такі особистості, як Ле Пен, Росія, Путін. Той самий Путін, що, за інформацією з деяких джерел інформації, виділив нещодавно Ле Пен 45 мільйонів. А прапор цього нічого по суті не міняє в цій історії, лише додаючи в неї трохи іронії.

Катерина Золотарьова пише, люди, які проводять паралелі або аналогії з тим, що зараз діється у Франції, і Майданом – просто дурні. У нас весь Майдан пройшов без єдиної побитої вітрини, не кажучи вже про знищення чужої власності, так і вимоги були іншими. А тут чисто «маргинальщина і лівацтва». На думку блогера, таких протестувальників треба жорстко карати. Президент Макрон зробив помилку, коли пішов на вчинки їм днями. Це розв’язало їм і їх кураторам руки. Тепер доведеться реагувати ще більш жорстко, але іншого виходу немає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh