Авторські статті

Євромайдан відрізняється від протестів “жовтих жилетів” відсутністю побитих вітрин та спалених авто, – блогер

Деякі користувачі соцмережі обурилися, побачивши фотографії двох чоловіків в жовтих жилетах на протестах в Парижі, які тримали прапор «ДНР», мовляв, не можна судити весь процес тільки за появи там прапора терористичної організації. Правильно, не можна. Розумні з цього прапору і не судять. Розумні судять по масі іншої інформації, якої повно в загальному доступі. Варто просто вивчити тему як стає очевидно, хто і що стоїть за жовтими жилетами. І дуже багато людей нікого висновки досить давно. Про це у своєму блозі пише блогер Катерина Золотарьова.

На її думку, за цими лівацькими «протестами» стоять такі особистості, як Ле Пен, Росія, Путін. Той самий Путін, що, за інформацією з деяких джерел інформації, виділив нещодавно Ле Пен 45 мільйонів. А прапор цього нічого по суті не міняє в цій історії, лише додаючи в неї трохи іронії.

Катерина Золотарьова пише, люди, які проводять паралелі або аналогії з тим, що зараз діється у Франції, і Майданом – просто дурні. У нас весь Майдан пройшов без єдиної побитої вітрини, не кажучи вже про знищення чужої власності, так і вимоги були іншими. А тут чисто «маргинальщина і лівацтва». На думку блогера, таких протестувальників треба жорстко карати. Президент Макрон зробив помилку, коли пішов на вчинки їм днями. Це розв’язало їм і їх кураторам руки. Тепер доведеться реагувати ще більш жорстко, але іншого виходу немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України