Авторські статті

«Яке зараз виття почнеться. Яйця в нової української команди є»: в РФ поки що не в подиві від операції СБУ

Працівники СБУ спільно з військовою прокуратурою провели спецоперацію по затриманню танкера «NEYMA» під російським триколором. Танкер «NEYMA» виявився тим самим судном, яке перегородило прохід українським кораблям у листопаді минулого року під араками Кримського мосту. Тоді блокування проходу закінчилася гонитвою і захопленням у повний українських моряків, які до цих пір знаходиться в російському полоні.

Коментуючи новину, український власкор УНІАН у Москві Роман Цимбалюк зазначив, що все з точністю так, як говорив Володимир Путін, мовляв українські військові кораблі Петро Порошенко спеціально направив в Керченську протоку для провокації перед виборами. Тільки від голосування і на перших, і на інших виборах давно завершився, а ситуація не змінилася.

Роман Цимбалюк підкреслює, Україна пам’ятає все. З такою політикою команді Володимира Зеленського потрібно побільше ракет закуповувати і швидше. «Нептун» нам у поміч! Який зараз виття почнеться. Яйця в нової української команди є», – резюмував Роман Цимбалюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України