Авторські статті

«Це гідно уваги»: Бутусов прокоментував сьогоднішню спецоперацію Зеленського проти Путіна

Главі держави Володимирові Зеленському вдалося провести сенсаційну спецоперацію проти очільника РФ Володимира Путіна, і вона стане підставою для роздратування та злості з боку Кремля. Відповідну точку зору на своїй персональній сторінці у соцмережі Facebook оприлюднив відомий журналіст Юрій Бутусов. Зокрема, він назвав сьогоднішню подію першою антиросійською спецоперацією Зеленського – саме він санкціонував затримання російського судна «Нейм», котре має відношення до захоплення українських катерів в Керченській протоці.

Водночас Бутусов пояснив, чому Україна так швидко відпустила затриманих моряків. Як з’ясувалося, напередодні виходу з Керчі в Ізмаїл, відбулася зміна екіпажу, тому всі ці моряки – нові люди, наразі інформації про їх причетність до нападу на українських моряків в Керченській протоці немає. Більше того, стверджує Бутусов, «закритість» операції заслуговує окремої уваги.

«Гідно уваги – про операцію малі інформацію щонайменше 20 людей – і ніхто не «злив»! Це гідно, по наших часах», – зауважив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України