Авторські статті

Блогер: 5 років за сатиру над Зеленським – перший крок до побудови поліцейської держави

Команда Володимира Зеленського радісно рапортує, що у Арсена Авакова знайшли автора ролика про Зеленского з вантажівкою і кокаїном, і тепер його посадять на 5 років. Посилаються на статтю «Погроза чи насильство до державного діяча». Як передає Голос українською з посиланням на https://replyua.net про це у своєму блозі пише популярний український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що ролик про Зеленского  абсолютно бездарний, незрозуміло, з якою метою він взагалі робився, але, де там погроза або насильство – це так і залишилося загадкою. Хоча, звичайно, немає ніяких сумнівів в тому, що Баришівський районний суд дасть і 10 років в язниці, лише б господарі залишилися задоволені.

Сергій Марченко пише, потрібно ще раз вдуматися. П’ять років може отримати людина за політичну сатиру. Це Україна після двох Майданів. Задуматися повинні помірковані прихильники нової влади, тому що такі є. За політичну сатиру не садили навіть при Леонідові Кучмі та Вікторові Януковичу, незважаючи на те, що ті звикли по-швидкому вирішувати питання. Сам собою виникає питання: невже українці і справді хочуть поліцейську державу для своїх дітей?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України