Життя

Як зрозуміти, що ваша дівчина вас більше не любить?

Люди можуть розлюбити один одного і з цим нічого не поробиш.

Гірка правда відносин полягає в тому, що вони практично ніколи не бувають ідеальними. Так відбувається тому, що ми самі по своїй природі не ідеальні і наші недоліки впливають на розвиток відносин. Існує багато прикладів того, як за весь період своїх відносин партнери закохуються один в одного, потім їх почуття остигають, а потім спалахує з новою.

Дуже багато факторів та умов мають бути ідеальними для того, щоб відносини склалися. Однієї любові недостатньо для підтримання міцних стосунків, адже важливу роль відіграють також годину, докладені зусилля, готовність працювати над стосунками і звичайно ж удача.

Люди можуть розлюбити один одного і з цим нічого не поробиш. Подібне заподіює біль, яку ви б не побажали навіть своєму злому ворогові. Таке відбувається часто-густо і якщо це сталося з вами — постарайтеся забути і жити далі.

Чим швидше ви виявите проблеми у ваших стосунках і помітите ранні ознаки того, що почуття вашої дівчини починають згасати — тим легше вам буде пережити розрив. А розібратися в цьому вам допоможуть наступні ознаки:

1. Їй стало все одно

Ви не бачите ніяких зусиль з її боку і вам здається, що її любов до вас поступово згасає. Як ніби всі почуття, що були в ній, випарувалися і ви не знаєте, що з цим робити. Може здатися, що вона втратила інтерес до життя в цілому, але насправді — вона втратила інтерес тільки у вас.

2. Вона більше не робить вам компліменти стосовно вашого зовнішнього вигляду

На самому початку ваших стосунків у вас обох виникло фізичний потяг один до одного і вона часто говорила вам про те, який ви привабливий. З часом, ви стали чути компліменти від неї все рідше аж до того, що вона зовсім перестала їх вам робити. Це може означати, що ви втратили свою привабливість для неї у фізичному плані.

3. Вона перестала прикладати якісь зусилля

Вона бачить, що ваші відносини повільно гинуть, але не робить ніяких спроб, щоб їх врятувати. У неї урвався терпець і вона більше не хоче працювати над вирішенням ваших конфліктів.

4. Ви рідко спілкуєтеся

Спілкування — наріжний камінь будь-яких міцних відносин. Шанс зберегти відносини набагато вищий у тих пар, які можуть відкрито спілкуватися між собою, ніж у тих, хто віддає перевагу закритися від свого партнера. Якщо з ваших відносин пропали глибокі розмови зі змістом — ваша дівчина втратила до вас інтерес і іскра між вами невблаганно гасне.

5. Вона нходить по-своєму, не звертаючи уваги на ваші почуття

Ваші думки і почуття не мають для неї жодного значення. Вона буде чинити так, як їй захочеться і їй буде все одно, як її вчинки позначаться на вас. Навіть якщо вона заподіює вам біль своєю поведінкою — їй буде все одно, так як вона більше вас не любити.

6. Вона перестала виражати свою подяку

Раніше вона стрибала від радості кожен раз, коли ви дарували їй квіти, подарунки або приносили щось смачне для неї і ставала дуже схвильованою, коли ви обговорювали ваші побачення. Тепер же, у відповідь на ваші жерси, вона не проявляє нічого, крім байдужості.

7. Ви виступаєте ініціатором всіх ваших розмов

Якщо у вас складається відчуття, що останнім годиною ви — єдиний, хто докладає певні зусилля для підтримки вашого спілкування — вам варто почати турбуватися. Якщо б вона дійсно любила вас, вона завжди виявляла бажання спілкуватися з вами і ділилася б з вами своїми почуттями, думками та інтересами.

8. Вона не робить нічого, щоб ви могли відчути себе особливим

Вона любила робити романтичні вчинки заради вас, але тепер все змінилося і їй більше не важливо, чи ви відчуваєте себе особливим. Їй стало все одно, чи щасливі ви в цих відносинах чи ні, тому що вона — безумовно нещасна.

9. Вона перестала потребувати вашої уваги і перестала звертати свою увагу на вас

В минулому, їй хотілося бачитися з вами як можна частіше. Вона хотіла бути об’єднання об’єктом вашого обожнювання і була готова відповісти вам тим же. Тепер же, вона, здається, зовсім забула про ваше існування. Вона більше не намагається привернути вашу увагу, так як вважає, що воно їй більше не потрібно.

10. Ваші фізичні відносини зводяться до мінімуму

Поцілунки, обійми, ночі, проведені разом — все це залишилося в минулому. Якщо ви помітили, що фізичні відносини між вами звелися до мінімуму – це прямий показник того, що між вами не все так гладко і з вашими відносинами щось не так.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України