Папа: подолання торгівлі людьми вимагає навернення сердець та припинення попиту

В понеділок 12 лютого 2018р., Папа Франциск зустрівся у Ватикані з учасниками Всесвітнього дня молитви й призадуми проти торгівлі людьми, що відзначався 8 лютого. Святіший Отець спілкувався з присутніми, відповідаючи на їхні запитання.

Насамперед, було звернено увагу на недостатню поінформованість щодо проблеми торгівлі людьми та брак бажання усвідомити її обсяги, тому потрібно ознайомлювати суспільство з цією проблемою, аби жодна особа більше не ставала жертвою торгівлі.

Папа зазначив, що першими, хто може перервати мовчання про ці злочини проти людства, є молоді люди, оскільки вони мають менше упереджень і здатні думати власним розумом. Папа закликав молодь знайомитися з тими, хто був жертвою торгівлі та вислуховути їх. Таким чином, за його словами, вони отримають відповідь на те, як конкретно можна допомогти цим людям. «Ми повинні поширювати культуру зустрічі, що містить у собі неочікуване багатство і великі несподіванки», – підкреслив він.

Відповідаючи на запитання молодої іммігрантки про те, як можна допомогти молодим іммігрантам не втрачати надію перед обличчям багатьох труднощів у новій країні та не потрапити в руки торговців, Святіший Отець вказав на важливість освіти та створення здорової атмосфери в школах та на парафіях, що дозволяли б молоді не соромлячись викривати торговців людьми. Колишні жертви, за його словами, також можуть зробити дуже важливий внесок у визволення інших молодих людей, надаючи відповідну інформацію.

Папа Франциск вказав також на те, що держави повинні усувати глибокі причини торгівлі людьми, створюючи можливості для стабільної освіти і працевлаштування. Він підкреслив, що для гідного вирішення цієї проблеми потрібно подолати лицемірство.

«Якщо багато дівчат стають жертвами торгівлі людьми і опиняються на вулиці, то це тому, що багато чоловіків – молоді, середнього і похилого віку – платять за це, – наголосив Святіший Отець. – Тому я запитую себе, чи торговці людьми є основною причиною торгівлі? Я вважаю, що основна причина – це безсовісний егоїзм багатьох людей в нашому світі. Звичайно, арештовувати торговців – це обов’язок правосуддя. Але справжнє вирішення – це навернення сердець, припинення попиту, аби знищити ринок»

На завершення, Святіший Отець пригадав про наступний Синод Єпископів у Ватикані, присвячений молоді, і висловив побажання, щоб молоді люди з периферій стали його основними дійовими особами. «Я надіюся, – сказав він, – що ця молодь сприйматиме Синод, як місце, з якого вони зможуть звернутися до урядів країн походження та прибуття з проханням про захист і підтримку. Я б хотів, щоб ці молоді люди звернулися до молоді всього світу із закликом до побудови спільного і гостинного дому. Я б хотів, щоб вони стали прикладом надії для тих, що переживають трагедію відчаю».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh