Життя

6 ознак того, що вас про щось намагається попередити ваш ангел-охоронець

Ознаки того, що вам подає сигнали хтось по той бік реальності

Виникало у вас відчуття того, що за вами хтось спостерігає, хоча ви точно знаєте, що навколо нікого немає? Як часто на питання, які ви задаєте собі подумки, ви отримуєте відповідь, яку самі собі не дали б? Ці питання, швидше за все, вам задавши би психотерапевт або психіатр, і справді вони часом перегукуються з симптомами шизофренії, фобій і всяких відхилень в нервово-психічному стані людини. Але є невелика різниця між цим всім і посланнями ваших охоронців — вищих сил, яких матеріально відчути ми не можемо.

Людина з відхиленнями ніколи не сприймає їх так, тому якщо ви відчуваєте втручання тонкого світу в ваш, слід прислухатися до цих знаків, і ті, хто піклується про вас по ту сторону, застережуть, допоможуть, підтримають.

Ось 6 ознак того, що вам подає сигнали хтось по той бік реальності:

1. Ваші сновидіння запам’ятовуються і дуже виразні

Духовний світ часто передає повідомлення через сни. Якщо у вашому житті настають зміни, ви можете отримати знак уві сні. Цей сценарій буде, символіка, яка вами точно не залишиться непоміченою. Не варто шукати роз’яснень у звичайних сонниках, якщо вам приснився такий сон, від якого радіє все нутро, або навпаки, мороз продирає по шкірі при одному тільки згадці.

Коли ви спите, астральний світ стає доступним. Всі ваші переконання залишаються в реальності, і ви стаєте більш сприйнятливі в інших сферах. Потойбічні сутності (це ваші  предки, що пішли в інший світ, символи віри, в залежності від релігії, це значущі новини, які ви будете переживати заново уві сні, або люди, які вам дуже дороги в своїх земних іпостасях) будуть в образах, які вам запам’ятаються. Все, що вам потрібно зробити, якщо ви усвідомили, що це знак згори, це сформулювати намір дізнатися повніше.

2. Ваші 5 почуттів посилюються

Ви відчуваєте через нюх, дотик, смак, зір і звук свій реальний світ. Ірреальний буде подавати сигнал таким чином, що ви все одно не зрозумієте — цього запаху або звуку не могло бути в даному місці, це може бути запах конкретної квітки або трави, воскової свічки або духів конкретної людини. Це може бути і дзвін у вухах. Ви можете помічати своїм периферійним зором фігури та їх переміщення. Не лякайтеся, а продовжуйте прислухатися, будьте відкритими і спостерігайте, задаючи питання.

3. Починає барахлити електроніка і електрика

Знаки згори чи з паралельного світу можуть виражатися і так. Ми створені з матерії, а електрика — хвилі, які можуть бути сполучною між нашими світами. Якщо ваша машина не заводиться, хоча все в порядку з запалюванням, цілком імовірно, що ваш сильний ангел-охоронець просто не пускає вас саме зараз в шлях. Краще прислухайтеся до пісні, яка звучить по радіо — асоціативне сприйняття допоможе вам зорієнтуватися — або вкаже на того, хто піклується про вас, або про причини таких затримок. Лякатися не потрібно, і всупереч фільмів жаху з подібним сюжетом, пам”ятайте: тіло може вже тліти, але енергія, що зв’язує вас з якоюсь людиною, що береже вас ззовні — вічна.

4. Ви відчуваєте незрозумілі Знання

Якщо питання, на яке ви не могли відповісти, раптом стає ясним як божий день — це теж ознака втручання інформаційного потоку ззовні. Хтось, хто оберігає вас, подбав про те, щоб це відкрилося вам, і ви зрозуміли,  відкрили для себе те, що раніше навіть не приходило в голову. Це турбота ваших духовних наставників і близьких. Телепатія або бажання, що йде зсередини, підштовхує вас зробити щось, інтуїція — називайте це як завгодно, але всякий раз, коли ви просите допомоги, ця сила забезпечить вам допомогу у вигляді підказок. Просто слухайте.

5. Мурашки на шкірі

Кажуть, коли ми навмання говоримо щось, відповідне дійсності, навіть якщо це дуже страшне припущення, ви відчуєте мороз по шкірі, або холодок по спині, мурашки. Це і знак того, що поруч з вами тонкий світ, який готовий з вами співпрацювати.

6. Ви ловите себе на тому, що знаки самі кидаються вам в очі

Чи траплялося вам думати про щось, і випадково отримувати відповідь, у вигляді зазвучала пісні або фраза на капоті зустрічного автомобіля. Збіги знаків, що посилаються потойбічним світом, тільки переконують , що ви на правильному шляху. Уважніше ставтеся до своїх відчуттів, прислухайтеся до світу навколо вас, налаштовуйтесь на взаємодію, і достукатися до вас йому стане набагато простіше.

Переклад: Журнал «You!»

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.