Кулінарія

Як вести себе в ресторані

Как вести себя в ресторане
Помічено, що мало хто вміє вести себе в ресторані. Особливо це видно при зустрічі людини з клієнтом або партнерами.

Ось що слід враховувати, коли йдете в ресторан:

1. Відповідний наряд
Как вести себя в ресторане
Ви повинні бути одягнені так, як того вимагають обставини.

Якщо ви йдете снідати чи обідати з друзями, досить одягтися по-звичайному.

Якщо у вас за обідом офіційна зустріч, ви повинні бути в діловому костюмі. Навіть якщо не хочете надягати костюм цілком, можете одягти джинси і сувору сорочку або піджак. Це стосується як чоловіків, так і жінок.

2. Першим страви повинен замовляти партнер по бізнесу або клієнт, з яким ви зустрічаєтеся.

3. Плануйте новини, якщо є стороною, що запрошує. Якщо зібралися для вирішення якоїсь проблеми і легкого перекусу, то їжте, вирішуйте і йдіть. Не можна сидіти за столом весь день, коли всі страви вже з’єднання їдені. Це може призвести до того, що до вас підійде офіціант з чеком і вимогою розплатитися або адміністратор з зауваженням з приводу того, що ви занадто довго займаєте столик. При колегах ви будете виглядати не дуже добре.

5. Не хваліться, що можете багато випити. Тих, хто взагалі не п’є є, це відлякає. Відлякає це і тих, у кого при собі мало грошей. Вам самому теж непогано уявляти, якою сумою ви володієте. Якщо грошей у вас небагато, попередньо скажіть офіціантові, який бюджет плануєте вкластися.

6. Якщо вам не подобаються страви чи напої, покличте адміністратора. Безглуздо лаяти офіціанта, він тут ні при чому. Будьте з усіма чемним.

7. Не фотографуйте страви. Зараз стало модно фотографувати все підряд. Так ось це краще робити в кафе, а в ресторані не варто. Правда, якщо з вами клієнт, який це робить, не робіть йому зауважень, особливо якщо він іноземець.

8. Не покладайтеся на вибір іншого. Якщо ви йдете обідати зі своєю сім’я сім’єю, цілком можна вибрати ті ж страви, які вибирає хтось із членів вашої родини. Їх смаки ви вже знаєте і охоче з’єднання їсте те, що вони замовили. Зовсім інша справа, коли ви йдете в ресторан з колегою або клієнтом. Їх смаки можуть бути вам невідомі, і вам можуть зовсім не сподобатися страви, які вони замовлять.

9. Не критикуйте співробітників.
Как вести себя в ресторане
Якщо ви пішли в ресторан з колегами, не кажіть нічого поганого про співробітників і колег, які з вами не обідають. За їжею треба говорити тільки про хороше або взагалі нічого не говорити. Вісь повернетеся в офіс, там і говорите погане, а за обідом не треба.

Почніть робити хоч так, як ми радимо, і ви відчуєте, що вам стануть ставитися зовсім по-іншому!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.