Політика

Всякі клоуни пишуть, що через блокаду ми повністю втратимо Донбас. Та ідіть ви нах…р! Коли ми втрачали Донбас, вас там не було – журналіст Іванов

Всякие клоуны пишут, что из-за блокады мы полностью потеряем Донбасс. Да идите вы нах...р! Когда мы теряли Донбасс, вас там не было – журналист Иванов

Людина може завезти в ОРДЛО вісім тонн вугілля, а може – дві курки – відповідальність однакова, заявивши у коментарі виданню “ГОРДОН” журналіст Сергій Іванов

Українська влада вже давно повинні були прийняти рішення про припинення вантажних перевезень через лінію розмежування на Донбасі, заявивши у коментарі виданню “ГОРДОН” журналіст Сергій Іванов.

“Почати блокаду і прийняти рішення про заборону товарообміну з ОРДЛО (окремі райони Донецької і Луганської областей. – “ГОРДОН”) держава винна було дуже давно. Причому блокаду не тільки вантажів, а перекрити до чортової матері взагалі все: світло, газ, воду. Для цього необхідно було на законодавчому рівні визначитися зі статусом окупованих територій. Плюс бойовиків необхідно було відтіснити на великі відстані, щоб вони не могли руйнувати комунікації на підконтрольній території Україні. Особливо це стосується Луганської області”, – зазначив Іванов.

Ми можемо повернути людей, якими Росія зараз маніпулює. Все, що для цього потрібно, – просто перемкнути телеканал

Він акцентував увагу, що переміщення вантажів на окуповані території Донбасу контрабандою назвати не можна.

“Контрабанди як такої у нас не було. Окуповані території – це ж все одно Україна. І ніякої державного кордону там немає. Максимум, що могло чекати людей, перемещавших там вантажі, – це адміністративний штраф. Людина може завезти в ОРДЛО вісім тонн вугілля або дві курки – відповідальність однакова. І ніхто її не застосовував. Держава повинна була сама очолити блокаду, причому давно. Тільки керуючи процесом, ти зможеш контролювати ситуацію. В кінці кінців, які можливості учасників блокади, порівняно з можливостями держави? Ніяких, по суті. Тобто рішення запізніле, але правильне”, – підкреслив журналіст.

За його словами, місцеві бойовики не відіграють в “ЛДНР” ключової ролі.

“У нас не було і немає альтернативи. Або ОРДЛО визнаються окупованими територіями, або у нас громадянська війна. У нас громадянської війни немає, бо я там був і знаю: це типова окупація, участь у якій беруть регулярні війська РФ. Місцеві колаборанти там на десятих ролях, їх лише допоміжна функція. Неправда, коли кажуть, що блокада відштовхнула від України жителів окупованих районів Донбасу. Ті, хто хотів відштовхнутися, вже давно це нікого. Хто не хотів – досі хочуть повернутися в Україну. Ми можемо повернути людей, якими Росія зараз маніпулює. Все, що для цього потрібно, – просто перемкнути телеканал”, – заявив Іванов.

Він вважає, що окупанти розуміють тільки мову сили і мова грошей”.

“У тієї ж годину є безліч людей, які працювали в структурах “ДНР” і “ЛНР”, займали там конкретні посади. Відповідно, вони були членами терористичних груп. Навіть якщо людина був якимось помічником-консультантом в “раді міністрів ЛНР”. Тобто він свідомо працював на окупантів. Вони розуміють дві мови: мова сілі і мову грошів. Зараз включається мову грошей, коли вони почнуть втрачати мільйони. Так, ми теж будемо втрачати кошти, альо блокада – все одно дуже хороший важіль, щоб натиснути на них. Це якщо говорити про людей, а наші території нікуди не подінуться”, – зазначив журналіст.

Поки ти виглядаєш, як барига, і не маєш власного стрижня, тобі на Донбасі навіть сприймати не будуть

На його думку, проросійських бойовиків некоректно називати “терористами”.

“Введення блокади – перший крок України до виконання міжнародних нормативно-правових актів. Адже згідно з ним, відповідальність за умови життя людей на окупованих теріторіях несе саме окупант. Я не розумію: чому у нас досі розповідають про якихось “терористів”? Ще б про шахтарів розповіли, вилазять з шахт з “Градами” і захищають свій ненаглядний Донбас. Це прям як Росія зараз розповідає. Я сам там народився, виріс і об’єднання їздив цей регіон, тому можу з упевненістю сказати, що це маячня”, – підкреслив Іванов.

Він зазначив, що Україні необхідно розірвати дипломатичні відносини з РФ.

“Наступним кроком має стати розрив дипломатичних відносин з Росією, висилка з України всіх їх дипломатів, а також повний розрив економічних зв’язків з окупантом. І не важливо, які втрати ми понесемо. Вистачить виробляти неякісні товари і заганяти їх у Росію. Давайте робити якісну продукцію і продавати її тім же словаків, угорців і так далі. У нас величезний енергетичний та аграрний потенціал, вісь цим і треба займатися. А все інше – від лукавого”, – заявив журналіст.

Він акцентував увагу, що під час окупації Донбасу проукраїнськи налаштованим мешканцям регіону ніхто не надав підтримки.

“Всякі клоуни пишуть, що через блокаду ми повністю втратимо Донбас. Та ідіть ви нах…р! Коли ми втрачали Донбас, вас там не було. Якщо б ви свого часу приїхали, може, цього б і не сталося. А так там стояло чотири каліки, таких, як я. Викладачі вийшли, IT-шники, футбольні ультрас. Від тоді треба було надавати підтримку. На Донбасі повагу можна завоювати тільки силою. Поки ти виглядаєш, як барига, і не маєш власного стрижня, тобі там навіть сприймати не будуть”, – резюмував Іванов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.